Zakres działalności
Statut
Zarządzenia
Ogłoszenia o naborze na stanowiska
Zamówienia publiczne
Zamówienia na usługi społeczne
Ogłoszenia o zamówieniach publicznych na podst. art.4d pkt.2 ustawy Pzp.
Ogłoszenia i informacje
Rejestr umów cywilno-prawnych
Skargi i wnioski
Udostępnianie informacji publicznej
Plan działalności
Mienie
Ewidencja i rejestry
Ochrona danych osobowych
Zasady przetwarzania danych osobowych w BCK
Raport o stanie zapewnienia dostępności
Polityka prywatności
Polityka cookies
Kierownictwo
Działy
Redakcja
 
Działy
.
Bemowskie Centrum Kultury m. st. Warszawy jest podzielone na działy:

1. Dział animacji kultury

Alicja Brudło  
p.o. Kierownika Działu animacji kultury
tel. 509 482 157  

alicja.brudlo@bemowskie.pl

Aleksandra Antoniuk
Główny Specjalista ds. animacji kultury
tel. 798 992 051

ola.antoniuk@bemowskie.pl

Joanna Chaś

Główny Specjalista ds. animacji kultury
tel. 506 879 345
joanna.chas@bemowskie.pl

Bartłomiej Mielczarek
Główny Specjalista ds. animacji kultury
tel. 798 991 848
koordynatormal@bemowskie.pl

Dariusz Perendyk
Główny Specjalista ds. animacji kultury
tel. 798 991 821
dariusz.perendyk@bemowskie.pl


2. Dział zajęć stałych i warsztatów
Kontakt do działu: program@bemowskie.pl

Ewa Świetlik
Kierownik Działu zajęć stałych i warsztatów
tel. 506 878 882
ewa.swietlik@bemowskie.pl

Janina Bąkowska-Szafaryn

Główny Specjalista ds. zajęć stałych i warsztatów
tel. 798 991 753
inka.bakowska@bemowskie.pl

Klaudyna Desperat
Główny Specjalista ds. zajęć stałych i warsztatów
tel. 881 656 676
klaudyna.desperat@bemowskie.pl

Ilona Sawicka
Główny Specjalista ds. zajęć stałych i warsztatów
tel. 507 191 238
ilona.sawicka@bemowskie.pl

Bogdan Wierzba
Główny Specjalista ds. zajęć stałych i warsztatów
tel. 519 047 135
bogdan.wierzba@bemowskie.pl


Instruktorzy:

Joanna Pająk
Instruktor tańca

Agnieszka Podhajska
Instruktor muzyki


2. Dział finansowo-księgowy

Justyna Czarnecka
Główny Księgowy
tel. 798 991 807
justyna.czarnecka@bemowskie.pl

Jolanta Koziestańska
Główny Specjalista ds. księgowości
tel. 798 991 857
jolanta.koziestanska@bemowskie.pl

Agnieszka Maliszewska
Główny Specjalista ds. zamówień publicznych
tel. 798 991 880
agnieszka.maliszewska@bemowskie.pl


3. Dział kadrowo-płacowy

Anna Tonicka
Główny specjalista ds. kadr i płac
tel. 798 991 831
anna.tonicka@bemowskie.pl


4. Dział administracjno-techniczny


Sylwia Kolińska
Kierownik Działu Administracyjno-Technicznego
tel. 798 992 174
sylwia.kolinska@bemowskie.pl

Maciej Słupski
Główny Specjalista ds. technicznych
tel. 506 879 101
maciej.slupski@bemowskie.pl

Grzegorz Mazur
Operator obsługi i naprawy urządzeń technicznych
tel. 506 879 198

Barbara Murawska
Pracownik gospodarczy

Ewa Wiącek
Pracownik gospodarczy



Akustycy:

Marcin Antonkiewicz

Specjalista ds. obsługi i naprawy urządzeń audiowizualnych
tel. 507 191 334
marcin.antonkiewicz@bemowskie.pl

Krzysztof Politowski 
Specjalista ds. obsługi i naprawy urządzeń audiowizualnych
tel. 500 096 845
krzysztof.politowski@bemowskie.pl



5. Miejsce Aktywności Lokalnej "Dwa Jelonki"

Bartłomiej Mielczarek
Koordynator
tel. 798 991 849
koordynatormal@bemowskie.pl

Paulina Andruczyk
Główny Specjalista ds. animacji kultury
tel. 798 991 848
paulina.andruczyk@bemowskie.pl