Kontakt

Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy
ul. Górczewska 201 (wejście od ul. Konarskiego)
01-459 Warszawa
NIP: 522-27-99-710

                    

Płatności

Nr konta: 50 1240 2034 1111 0010 1127 9175
W tytule przelewu prosimy dopisać: RODZAJ ZAJĘĆ, NUMER GRUPY oraz IMIĘ I NAZWISKO UCZESTNIKA.
Płatności można także dokonywać w kasie BCK we wtorki, środy i czwartki 10:30 – 19:00

Kontakty

Telefon ogólny Bemowskiego Centrum Kultury (Górczewska 201): 798 992 039
(numer czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)

Sekretariat

(numer czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)


Marcin Jasiński (Dyrektor)
info@bemowskie.pl


Robert Panewczyński (Zastępca Dyrektora)
info@bemowskie.pl

Dział Animacji Kultury

(numer czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)


Arkadiusz Gruszczyński (Kierownik)
tel. 798 992 051
arek.gruszczynski@bemowskie.pl


Joanna Chaś
tel. 506 879 345
joanna.chas@bemowskie.pl


Natalia Fiedorczuk-Cieślak
tel. 798 991 913
natalia.fiedorczuk@bemowskie.pl


Magdalena Latuch
tel. 506 879 227
magda.latuch@bemowskie.pl


Robert Statkiewicz
Tel. 519 047 136
robert.statkiewicz@bemowskie.pl


Karolina Suchmiel (Promocja)
Tel. 509 482 157
karolina.suchmiel@bemowskie.pl

Dział Zajęć Stałych i Warsztatów

(numery czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)


Inka Bąkowska
tel. 798 991 753
inka.bakowska@bemowskie.pl


Ilona Sawicka
tel. 507 191 238
ilona.sawicka@bemowskie.pl


Magdalena Sobieraj
tel. 506 879 186
magdalena.sobieraj@bemowskie.pl


Ewa Tyburczy
tel. 798 991 785
ewa.tyburczy@bemowskie.pl


Aeromodelklub
Bogdan Wierzba
tel. 519 047 135
bogdan.wierzba@bemowskie.pl

Dział Administracyjno-Techniczny

(numery czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)


Sylwia Kolińska (p.o. Kierownika)
tel. 798 992 174
sylwia.kolinska@bemowskie.pl


Maciej Słupski
tel. 506 879 101
maciej.slupski@bemowskie.pl


Iwona Ptasińska
tel. 506 878 851
iwona.ptasinska@bemowskie.pl


Grzegorz Mazur
tel. 506 879 198

Wynajem powierzchni

(numery czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)


Sylwia Kolińska
tel. 798 992 174
sylwia.kolinska@bemowskie.pl

Obsługa nagłośnieniowa i oświetleniowa wydarzeń kulturalnych

Marcin Antonkiewicz
tel. 507 191 334
marcin.antonkiewicz@bemowskie.pl


Krzysztof Politowski
tel. 500 096 845
krzysztof.politowski@bemowskie.pl

Księgowość

(numery czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)


Urszula Adamczyk (Główny Księgowy)
tel. 506 878 803
urszula.adamczyk@bemowskie.pl


Beata Marecka
tel. 798 991 821
beata.marecka@bemowskie.pl


Justyna Czarnecka
tel. 798 991 807
justyna.czarnecka@bemowskie.pl

Kasa

(numer czynny we wtorki, środy i czwartki od 10:30 do 19:00)


Jolanta Koziestańska
tel. 798 991 857
jolanta.koziestanska@bemowskie.pl

Zamówienia publiczne

(numer czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)


Agnieszka Maliszewska
tel. 798 991 880
agnieszka.maliszewska@bemowskie.pl

3275 kg Orchestra

Koordynator
Maciej Trifonidis
3275kg@bemowskie.pl

Radio JazzFm przy Bemowskim Centrum Kultury

Redaktor naczelny redakcji – Barnaba Siegiel – redakcja@radiojazz.fm
Prezes Fundacji – Jerzy Szczerbakow – jurek@radiojazz.fm
PR, Promocja, Reklama – Agnieszka Holwek – 602106284, promocja@radiojazz.fm
JazzPRESS – Piotr Wickowski – jazzpress@radiojazz.fm

Kadry i płace

Anna Tonicka
tel. 798 991 831
anna.tonicka@bemowskie.pl

Dojazd i mapa

Dojazd do głównej siedziby (ul. Górczewska 201) autobusami linii: 109, 154, 171, 190, 523 – przystanek KONARSKIEGO