Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy
ul. Górczewska 201 (wejście od ul. Konarskiego)
tel: 798 992 039
e: info@bemowskie.pl
01-459 Warszawa
NIP: 522-27-99-710

Płatności

Nr konta: 50 1240 2034 1111 0010 1127 9175 W tytule przelewu prosimy dopisać: RODZAJ ZAJĘĆ, NUMER GRUPY oraz IMIĘ I NAZWISKO UCZESTNIKA. Płatności można także dokonywać w kasie BCK we wtorki i czwartki w godzinach 16:00-18:00.

Kontakty

Telefon ogólny Bemowskiego Centrum Kultury (Górczewska 201): 798 992 039 (numer czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)

Sekretariat

(numer czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)


Marcin Jasiński (Dyrektor) info@bemowskie.pl


Robert Panewczyński (Zastępca Dyrektora) info@bemowskie.pl

Dział Animacji Kultury

(numer czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)


Arkadiusz Gruszczyński (p.o. Kierownik) tel. 798 992 051 arek.gruszczynski@bemowskie.pl


Paulina Andruczyk tel. 798 991 848 paulina.andruczyk@bemowskie.pl 


Joanna Chaś tel. 506 879 345 joanna.chas@bemowskie.pl


Bartłomiej Mielczarek 798 991 848 koordynatormal@bemowskie.pl


Anna Sadowska tel. 506 879 227 anna.sadowska@bemowskie.pl


Alicja Staniszewska tel. 519 047 136 alicja.staniszewska@bemowskie.pl


Karolina Suchmiel (Promocja) tel. 509 482 157 karolina.suchmiel@bemowskie.pl

Dział Zajęć Stałych i Warsztatów

(numery czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)


Ewa Świetlik (Kierownik) tel. 506 878 882 ewa.swietlik@bemowskie.pl


Inka Bąkowska tel. 798 991 753 inka.bakowska@bemowskie.pl


Ilona Sawicka tel. 507 191 238 ilona.sawicka@bemowskie.pl


Ewa Tyburczy tel. 798 991 785 ewa.tyburczy@bemowskie.pl


Aeromodelklub Bogdan Wierzba tel. 519 047 135 bogdan.wierzba@bemowskie.pl

Dział Administracyjno-Techniczny

(numery czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)


Sylwia Kolińska (Kierownik) tel. 798 992 174 sylwia.kolinska@bemowskie.pl


Maciej Słupski tel. 506 879 101 maciej.slupski@bemowskie.pl


Iwona Ptasińska tel. 506 878 851 iwona.ptasinska@bemowskie.pl


Mariusz Biadun tel. 506 879 127 mariusz.biadun@bemowskie.pl


Grzegorz Mazur tel. 506 879 198


Gerard Gniadek

Księgowość

(numery czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)


Urszula Adamczyk (Główny Księgowy) tel. 506 878 803 urszula.adamczyk@bemowskie.pl


Justyna Czarnecka tel. 798 991 807 justyna.czarnecka@bemowskie.pl

Kasa

(numer czynny we wtorki i czwartki w godzinach 16:00-18:00)


Jolanta Koziestańska tel. 798 991 857 jolanta.koziestanska@bemowskie.pl

Kadry i płace

Anna Tonicka tel. 798 991 831 anna.tonicka@bemowskie.pl

Zamówienia publiczne

(numer czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)


Agnieszka Maliszewska tel. 798 991 880 agnieszka.maliszewska@bemowskie.pl

Wynajem powierzchni

(numery czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)


Sylwia Kolińska tel. 798 992 174 sylwia.kolinska@bemowskie.pl

Obsługa nagłośnieniowa i oświetleniowa wydarzeń kulturalnych

Marcin Antonkiewicz tel. 507 191 334 marcin.antonkiewicz@bemowskie.pl


Krzysztof Politowski tel. 500 096 845 krzysztof.politowski@bemowskie.pl

3275 kg Orchestra

Koordynator Maciej Trifonidis 3275kg@bemowskie.pl

Radio JazzFm przy Bemowskim Centrum Kultury

Redaktor naczelny redakcji – Barnaba Siegiel – redakcja@radiojazz.fm


Prezes Fundacji – Jerzy Szczerbakow – jurek@radiojazz.fm


PR, Promocja, Reklama – Agnieszka Holwek – 602106284, promocja@radiojazz.fm


JazzPRESS – Piotr Wickowski – jazzpress@radiojazz.fm

Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”

ul. Powstańców Śląskich 44, 01-381 Warszawa


Koordynator: Bartłomiej Mielczarek 798 991 848 koordynatormal@bemowskie.pl


Paulina Andruczyk tel. 798 991 848 paulina.andruczyk@bemowskie.pl 

Dojazd i mapa

Dojazd do głównej siedziby (ul. Górczewska 201) autobusami linii: 109, 154, 171, 190, 523 – przystanek KONARSKIEGO

Ikona telefonu

Wpisanie się do newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych Bemowskiego Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy, zwanego dalej BCK drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1030). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy z siedzibą w Warszawie (01-459) przy ulicy Górczewskiej 201, które jest Administratorem podanych przeze mnie danych osobowych w celu otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK. Ponadto BCK informuje:Dane podane przez Pana/Panią będą przechowywane do czasu wycofania zgody. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania (sprostowania), usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.Posiada Pan/Pani prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Posiada Pan/Pani prawo do przenoszenia danych. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.W razie pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu z wyznaczonym przez Administratora Inspektorem Ochrony Danych (IOD) pod adresem: ochronadanych@bemowskie.pl Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przekazywane w celu obsługi newslettera upoważnionym pracownikom Administratora i firmie FreshMail Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie (31-406) przy ulicy 29 listopada 155 c; NIP: 6751496393, Regon 123040091, KRS 0000497051 . Pana/Pani dane nie podlegają zautomatyzowanym decyzjom (dane nie są profilowane). Podanie BCK danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK.Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016, z późn. zm.) stosowane od 25 maja 2018 roku.

FreshMail.pl