Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy
ul. Górczewska 201 (wejście od ul. Konarskiego)
tel: 798 992 039
e: info@bemowskie.pl
01-459 Warszawa
NIP: 522-27-99-710

Płatności

Nr konta: 50 1240 2034 1111 0010 1127 9175
W tytule przelewu prosimy dopisać: RODZAJ ZAJĘĆ, NUMER GRUPY oraz IMIĘ I NAZWISKO UCZESTNIKA.
Płatności można także dokonywać w kasie BCK we wtorki, środy i czwartki 10:30 – 19:00

Kontakty

Telefon ogólny Bemowskiego Centrum Kultury (Górczewska 201): 798 992 039
(numer czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)

Sekretariat

(numer czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)


Marcin Jasiński (Dyrektor)
info@bemowskie.pl


Robert Panewczyński (Zastępca Dyrektora)
info@bemowskie.pl

Dział Animacji Kultury

(numer czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)


Arkadiusz Gruszczyński (p.o. Kierownik)
tel. 798 992 051
arek.gruszczynski@bemowskie.pl


Joanna Chaś
tel. 506 879 345
joanna.chas@bemowskie.pl


Bartłomiej Mielczarek
798 991 848
koordynatormal@bemowskie.pl


Anna Sadowska
tel. 506 879 227
anna.sadowska@bemowskie.pl


Alicja Staniszewska
tel. 519 047 136
alicja.staniszewska@bemowskie.pl


Karolina Suchmiel (Promocja)
tel. 509 482 157
karolina.suchmiel@bemowskie.pl

Dział Zajęć Stałych i Warsztatów

(numery czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)


Ewa Świetlik (Kierownik)
tel. 506 878 882
ewa.swietlik@bemowskie.pl


Inka Bąkowska
tel. 798 991 753
inka.bakowska@bemowskie.pl


Ilona Sawicka
tel. 507 191 238
ilona.sawicka@bemowskie.pl


Ewa Tyburczy
tel. 798 991 785
ewa.tyburczy@bemowskie.pl


Aeromodelklub
Bogdan Wierzba
tel. 519 047 135
bogdan.wierzba@bemowskie.pl

Dział Administracyjno-Techniczny

(numery czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)


Sylwia Kolińska (Kierownik)
tel. 798 992 174
sylwia.kolinska@bemowskie.pl


Maciej Słupski
tel. 506 879 101
maciej.slupski@bemowskie.pl


Iwona Ptasińska
tel. 506 878 851
iwona.ptasinska@bemowskie.pl


Mariusz Biadun
tel. 506 879 127
mariusz.biadun@bemowskie.pl


Grzegorz Mazur
tel. 506 879 198


Gerard Gniadek

Księgowość

(numery czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)


Urszula Adamczyk (Główny Księgowy)
tel. 506 878 803
urszula.adamczyk@bemowskie.pl


Beata Marecka
tel. 798 991 821
beata.marecka@bemowskie.pl


Justyna Czarnecka
tel. 798 991 807
justyna.czarnecka@bemowskie.pl

Kasa

(numer czynny we wtorki, środy i czwartki od 10:30 do 19:00)


Jolanta Koziestańska
tel. 798 991 857
jolanta.koziestanska@bemowskie.pl

Kadry i płace

Anna Tonicka
tel. 798 991 831
anna.tonicka@bemowskie.pl

Zamówienia publiczne

(numer czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)


Agnieszka Maliszewska
tel. 798 991 880
agnieszka.maliszewska@bemowskie.pl

Wynajem powierzchni

(numery czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)


Sylwia Kolińska
tel. 798 992 174
sylwia.kolinska@bemowskie.pl

Obsługa nagłośnieniowa i oświetleniowa wydarzeń kulturalnych

Marcin Antonkiewicz
tel. 507 191 334
marcin.antonkiewicz@bemowskie.pl


Krzysztof Politowski
tel. 500 096 845
krzysztof.politowski@bemowskie.pl

3275 kg Orchestra

Koordynator
Maciej Trifonidis
3275kg@bemowskie.pl

Radio JazzFm przy Bemowskim Centrum Kultury

Redaktor naczelny redakcji – Barnaba Siegiel – redakcja@radiojazz.fm
Prezes Fundacji – Jerzy Szczerbakow – jurek@radiojazz.fm
PR, Promocja, Reklama – Agnieszka Holwek – 602106284, promocja@radiojazz.fm
JazzPRESS – Piotr Wickowski – jazzpress@radiojazz.fm

Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”

ul. Powstańców Śląskich 44, 01-381 Warszawa
Koordynator: Bartłomiej Mielczarek
798 991 848
koordynatormal@bemowskie.pl

Dojazd i mapa

Dojazd do głównej siedziby (ul. Górczewska 201) autobusami linii: 109, 154, 171, 190, 523 – przystanek KONARSKIEGO

Wpisanie się do newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych Bemowskiego Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy, zwanego dalej BCK drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1030). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy z siedzibą w Warszawie (01-459) przy ulicy Górczewskiej 201, które jest Administratorem podanych przeze mnie danych osobowych w celu otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK. Ponadto BCK informuje:Dane podane przez Pana/Panią będą przechowywane do czasu wycofania zgody. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania (sprostowania), usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.Posiada Pan/Pani prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Posiada Pan/Pani prawo do przenoszenia danych. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.W razie pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu z wyznaczonym przez Administratora Inspektorem Ochrony Danych (IOD) pod adresem: ochronadanych@bemowskie.pl Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przekazywane w celu obsługi newslettera upoważnionym pracownikom Administratora i firmie FreshMail Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie (31-406) przy ulicy 29 listopada 155 c; NIP: 6751496393, Regon 123040091, KRS 0000497051 . Pana/Pani dane nie podlegają zautomatyzowanym decyzjom (dane nie są profilowane). Podanie BCK danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK.Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016, z późn. zm.) stosowane od 25 maja 2018 roku.

FreshMail.pl