Projekty

Bemowski Klub Książki

Bemowski Klub Książki to nie tylko mnóstwo dobrej literatury i bardzo ciekawych rozmów, nie tylko o książkach, ale też wesołe grono sympatycznych i mądrych ludzi.

Spotykamy się raz w miesiącu, a wcześniej wybieramy książkę, o której będziemy rozmawiać. A stanowiąc zróżnicowane grono, również i lektury wybieramy różne – od „Ciemno, prawie noc”, przez „Domofon”, po „Tajemnicę Gwiazdkowego Puddingu”. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Spotkania rozpoczynają się krótką informacją na temat autora i innych jego książek, a następnie rozmawiamy o książce, o innych książkach, o ludziach, o uczuciach, o poglądach i świecie. O frustracjach i małych radościach, o siłowni i o kuchni. Tutaj też każdy znajdzie coś dla siebie.

Powiązane wydarzenia

25 kwietnia / śr
18:30
Bemowski Klub Książki: „12 srok za ogon” i „Sekretne życie drzew”
Przyszła wiosna, a wraz z nią do życia budzi się świat. Kwitną drzewa, zieleni się trawa, śpiewają ptaki. Nie dostrzegamy otaczającej nas przyrody, dlatego zatrzymaj się na chwilę z Bemowskim Klubem Książki, bo o tym będziemy czytać i rozmawiać w kwietniu. Dowiedz się, czy drzewa ze sobą rozmawiają, a ptaki przyjaźnią. Przeczytaj „Sekretne życie drzew”...
Bemowski klub książki
„Bezcenny” Zygmunt Miłoszewski
23 czerwca / czw
19:00
„Bezcenny” Zygmunt Miłoszewski
Bemowski Klub Książki
Brzydula. Historia niekochanej
19 maja / czw
19:00
Brzydula. Historia niekochanej
Bemowski Klub Książki
Jedwabnik
28 kwietnia / czw
19:00
Jedwabnik

Wpisanie się do newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji o działaniach Bemowskiego Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1030). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy z siedzibą w Warszawie (01-459) przy ulicy Górczewskiej 201 które jest administratorem danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. po 922). Jestem świadomy/ma swojego prawa dostępu do treści moich danych i możliwość ich poprawiania oraz prawa do odwołania zgody w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

FreshMail.pl