Projekty

Koncerty w OWiRON Bemowo i Centrum Zdrowia Dziecka

Koncerty charytatywne dla Ośrodka Wsparcia i Rehabilitacji dla Osób Niepełnosprawnych (OWiRON), Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”

Projekt Macieja Trifonidisa realizowany w Bemowskim Centrum Kultury.

Artyści uczestniczący w projekcie:

Aleksandra Zawistowska, Małgorzata Pałubska, Justyna Janiszewska, Małgorzata Duź, Igor Spolski
Iza Lamik, Michał Lamża, Kaja Karaplios, Marcin Olak, Tadeusz Czechak, Adam Świtała, Maciej Trifonidis,Daniel Polkowski, Igor Przebindowski

Wpisanie się do newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji o działaniach Bemowskiego Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1030). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy z siedzibą w Warszawie (01-459) przy ulicy Górczewskiej 201 które jest administratorem danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. po 922). Jestem świadomy/ma swojego prawa dostępu do treści moich danych i możliwość ich poprawiania oraz prawa do odwołania zgody w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

FreshMail.pl