Świąteczne magiczne warsztaty ceramiczne

Serdecznie zapraszamy na Świąteczne magiczne warsztaty ceramiczne: “Świeczniki oraz zawieszki choinkowe”
Warsztaty ceramiczne prowadzone w pracowni Bemowskiego Centrum Kultury “Terrytoria”.

Daj się ponieść ceramicznemu szaleństwu, stwórz z pomocą naszych instruktorów wymarzone dekoracje świąteczne. Będziemy robili ozdoby choinkowe oraz świeczniki ceramiczne, które pomogą nam opanować jesienno-zimowe ciemności i umilić atmosferę świąt oraz obdarować własnoręcznie wykonanymi prezentami ukochane osoby.

Co będziemy robili?:

* Będziemy robili świąteczne ozdoby- zawieszki oraz świeczniki- choinki lub domki. Udekorujemy jest rytami, stemplami, angobami oraz szkliwami, w taki sposób, jaki tylko podpowie Wam wyobraźnia.
* Obejrzymy świetnie wyposażoną i profesjonalną pracownię ceramiki na Warszawskim Bemowie.
* Poznamy narzędzia do pracy w glinie, nauczymy się z nich korzystać.
*Poznamy różne techniki pracy z gliną- plastry, wałki, dekorowanie angobami, stemplowanie, szkliwienie, rytowanie.
* miło spędzimy czas na rozmowach, herbacie (wypitej w kubeczkach robionych w naszej pracowni )
* Efektem końcowym będą nasze prace wypalone najpierw na biskwit w temp. 870 C a potem poszkliwione i wypalone w temperaturze 1015 C!
Dla kogo?:

Zapraszamy wszystkich, od 1 do 101 lat! Tych, którzy myślą, że nie potrafią tworzyć zapraszamy najbardziej, instruktorka pomoże wszystkim przekonać się, że w każdym z nas jest wspaniały twórca, i że każdy z nas może zrobić z gliny piękne i użyteczne przedmioty 🙂
Instruktorka poprowadzi i nauczy każdego, także nie trzeba mieć doświadczenia pracy w glinie, wystarczy chęć pracy twórczej. Wesprzemy wiedzą i doświadczeniem, zaproponujemy tematy ale nie narzucamy niczego! Dzieci do 6 lat zapraszamy do wspólnej pracy z rodzicami.

2 spotkania, każde po 2 godziny.

8.XII. w godz 13-15 – robimy prace
15.XII w godz 13-15 – szkliwimy prace
grupa max 12 osób
cena: 120 zł za cały warsztat, za 2 spotkania.

Jak się zapisać?:

Zapraszamy:
Ewa Tyburczy, ewa.tyburczy@bemowskie.pl, 798 991 785
bemowskie.pl
Terrytoria – Pracownia Ceramiki w Bemowskim Centrum Kultury

05.12.2018

Wpisanie się do newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych Bemowskiego Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy, zwanego dalej BCK drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1030). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy z siedzibą w Warszawie (01-459) przy ulicy Górczewskiej 201, które jest Administratorem podanych przeze mnie danych osobowych w celu otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK. Ponadto BCK informuje:Dane podane przez Pana/Panią będą przechowywane do czasu wycofania zgody. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania (sprostowania), usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.Posiada Pan/Pani prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Posiada Pan/Pani prawo do przenoszenia danych. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.W razie pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu z wyznaczonym przez Administratora Inspektorem Ochrony Danych (IOD) pod adresem: ochronadanych@bemowskie.pl Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przekazywane w celu obsługi newslettera upoważnionym pracownikom Administratora i firmie FreshMail Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie (31-406) przy ulicy 29 listopada 155 c; NIP: 6751496393, Regon 123040091, KRS 0000497051 . Pana/Pani dane nie podlegają zautomatyzowanym decyzjom (dane nie są profilowane). Podanie BCK danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK.Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016, z późn. zm.) stosowane od 25 maja 2018 roku.

FreshMail.pl