Repertuar

Filipiny

24 lipca / pon
18:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Powstańców Śląskich 44
wstęp wolny

10 tys. kilometrów od Polski, na krańcu Azji Płd.-Wsch., leży ubogi i przepiękny kraj będący archipelagiem składającym się z kilku tysięcy wysp, których mieszkańcy żyją skromnie i szczęśliwie, darząc przybyszów najszczerszym uśmiechem i serdecznością. Wspólnie przeniesiemy się do miejsca, gdzie wszystko jest „bardziej”.
Bardziej zielono, woda bardziej turkusowa, a ludzie bardziej przyjaźni, niż w każdym innym zakątku Azji.

Podejrzymy słynne filipińskie małpki, popływamy z ogromnymi rekinami wielorybimi, a także odpoczniemy pod palmami, kryjąc się przed palącym Słońcem.

 

Bartosz Krawczyk  – podróżnik, fotograf, muzyk i były urzędnik. W Azji odnajduje odzwierciedlenie swojej sprzecznej i chaotycznej natury. Odwiedził m.in. Chiny, Japonię,  Indie i Sri Lankę. Podróże to sens jego życia, a karta kredytowa z dużym limitem pozwala spontanicznie podejmować decyzje o zakupie promocyjnych biletów lotniczych. Paradoksalnie boi się latać, ale uzależnienie od podróży jest na szczęście silniejsze.

 

24 lipca / pon
18:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Powstańców Śląskich 44
wstęp wolny

Wpisanie się do newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji o działaniach Bemowskiego Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1030). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy z siedzibą w Warszawie (01-459) przy ulicy Górczewskiej 201 które jest administratorem danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. po 922). Jestem świadomy/ma swojego prawa dostępu do treści moich danych i możliwość ich poprawiania oraz prawa do odwołania zgody w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

FreshMail.pl