Repertuar

Filipiny

24 lipca / pon
18:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Powstańców Śląskich 44
wstęp wolny

10 tys. kilometrów od Polski, na krańcu Azji Płd.-Wsch., leży ubogi i przepiękny kraj będący archipelagiem składającym się z kilku tysięcy wysp, których mieszkańcy żyją skromnie i szczęśliwie, darząc przybyszów najszczerszym uśmiechem i serdecznością. Wspólnie przeniesiemy się do miejsca, gdzie wszystko jest „bardziej”.
Bardziej zielono, woda bardziej turkusowa, a ludzie bardziej przyjaźni, niż w każdym innym zakątku Azji.

Podejrzymy słynne filipińskie małpki, popływamy z ogromnymi rekinami wielorybimi, a także odpoczniemy pod palmami, kryjąc się przed palącym Słońcem.

 

Bartosz Krawczyk  – podróżnik, fotograf, muzyk i były urzędnik. W Azji odnajduje odzwierciedlenie swojej sprzecznej i chaotycznej natury. Odwiedził m.in. Chiny, Japonię,  Indie i Sri Lankę. Podróże to sens jego życia, a karta kredytowa z dużym limitem pozwala spontanicznie podejmować decyzje o zakupie promocyjnych biletów lotniczych. Paradoksalnie boi się latać, ale uzależnienie od podróży jest na szczęście silniejsze.

 

24 lipca / pon
18:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Powstańców Śląskich 44
wstęp wolny

Wpisanie się do newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych Bemowskiego Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy, zwanego dalej BCK drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1030). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy z siedzibą w Warszawie (01-459) przy ulicy Górczewskiej 201, które jest Administratorem podanych przeze mnie danych osobowych w celu otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK. Ponadto BCK informuje:Dane podane przez Pana/Panią będą przechowywane do czasu wycofania zgody. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania (sprostowania), usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.Posiada Pan/Pani prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Posiada Pan/Pani prawo do przenoszenia danych. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.W razie pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu z wyznaczonym przez Administratora Inspektorem Ochrony Danych (IOD) pod adresem: ochronadanych@bemowskie.pl Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przekazywane w celu obsługi newslettera upoważnionym pracownikom Administratora i firmie FreshMail Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie (31-406) przy ulicy 29 listopada 155 c; NIP: 6751496393, Regon 123040091, KRS 0000497051 . Pana/Pani dane nie podlegają zautomatyzowanym decyzjom (dane nie są profilowane). Podanie BCK danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK.Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016, z późn. zm.) stosowane od 25 maja 2018 roku.

FreshMail.pl