III Warszawski Przegląd Muzyków i Kapel Ulicznych oraz koncert zespołu Vavamuffin

17 czerwca / nd
11:00 i 19:00
Amfiteatr Bemowo
ul. Raginisa róg Kryształowej
wstęp wolny

Ostatnie przed wakacjami Folkowo Bemowo zaprasza na wielką, całodzienną imprezę do Amfiteatru Bemowo. Odbędzie się III Warszawski Przegląd Muzyków i Kapel Ulicznych, a wieczorem zagra kultowa formacja Vavamuffin.

Już od godziny 11:00 zapraszamy wszystkich, którzy kochają muzykę i grają ją na ulicach, skwerach, w przejściach podziemnych czy stacjach metra. Nieważne są style, czy też muzyczne gatunki – liczy się pasja i autentyczność.

Prosimy o przygotowanie krótkiego, 15 minutowego bloku utworów. Mogą to być kompozycje własne lub covery, wykonywane solo lub w większych składach i zgłoszenie się do nas na adres: warsztaty@bemowskie.pl.

Artystów będzie oceniało profesjonalne jury, w skład którego wejdą: Piotr Kędziorek, Anastasiya Niakrasava i Miron Zajfert, a na zwycięzców czekają finansowe nagrody i wyróżnienia. Ponadto laureaci trzech pierwszych miejsc zagrają swoje konkursowe programy na wieczornym koncercie, poprzedzając występ gwiazdy wieczoru –  zespołu Vavamuffin.

Zespół powstał w 2003 roku na warszawskich Siekierkach. Ich nazwa, także bardzo celnie opisująca graną muzykę, to połączenie dwóch znaczeń: jamajskiego „ragamuffin”, które oznacza charakterystyczny tam styl śpiewania i nawijania oraz skrót nazwy rodzinnego miasta wszystkich muzyków – „Vava”.

Mają na swoim koncie kilkaset koncertów, od małych salek klubowych po występy przed ponad stutysięczną publicznością, jak pamiętny na Przystanku Woodstock.

Do tej pory wydali 5 studyjnych płyt, ostatni album „V” ukazał się w 2016 roku.

 

Kurator cyklu Miron Zajfert.

 

REGULAMIN „III WARSZAWSKIEGO PRZEGLĄDU MUZYKÓW I KAPEL ULICZNYCH”.

I ORGANIZATOR:

Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy
ul. Górczewska 201, 01-459 Warszawa
warsztaty@bemowskie.pl
tel. 506 879 345
www.bemowskie.pl

II  MIEJSCE, TERMIN:

 1. 17 czerwca 2018, godz. 11:00
 2. Warszawa, Amfiteatr Bemowo w Parku Górczewska, ul. Raginisa róg Kryształowej

III WARUNKI UCZESTNICTWA:

 1. Zgłoszenia uczestników przyjmowane są do dnia 16 czerwca 2018 roku do godziny 14:00.
 2. Rejestracja uczestników odbędzie się w dniu 17 czerwca 2018 roku w Amfiteatrze Bemowo od godziny 10:00.
 3. Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest wypełnienie karty zgłoszeniowej. Każdy uczestnik będzie miał możliwość wypełnienia karty zgłoszeniowej w dniu wydarzenia.
 4. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie dwóch piosenek, które zostaną wykonane na żywo na scenie Amfitetaru Bemowo w dniu wydarzenia, o wyznaczonej przez organizatora godzinie. Wykonywane utwory nie mogą być dłuższe niż 10 minut (łącznie).
 5. Uczestnicy występują akustycznie (unplugged) lub z własnym portatywnym nagłośnieniem. Organizator zapewnia dostęp do prądu na scenie.
 6. Laureaci trzech pierwszych miejsc z roku 2017 nie mogą brać udziału w Przeglądzie przez minimum jeden sezon ( 2018 r) w takim samym składzie muzycznym.

IV JURY:

 1. Jury w składzie 3-osobowym zostaje powołane przez Organizatora.
 2. Jury decyduje o ostatecznym werdykcie.

VI NAGRODY:

 1. Organizator gwarantuje następujące nagrody:
  – 750 złotych brutto za zajęcie pierwszego miejsca,
  – 500 złotych brutto za zajęcie drugiego miejsca,
  – 300 złotych brutto za zajęcie trzeciego miejsca,
  – pięć wyróżnień po 100 złotych brutto każde.

VII KRYTERIA OCENY:

 1. Dla Jury ważna będzie autentyczność wykonania utworu,  pasja i poziom wykonanego repertuaru.

VIII POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
1. W sprawach nieuregulowanych regulaminem decyduje organizator.

 

KARTA ZGŁOSZENIA >>>

 

formularz zapisu

Zapisz się, Potwierdź na email zgłoszenie. Tylko Potwierdzone Zgłoszenie jest akceptowane. W razie wątpliwości proszę o kontakt


Patroni medialni:

Program_2_PR_b&w          CJG_logotyp_poziom_biale-tlo    folk24folk

17 czerwca / nd
11:00 i 19:00
Amfiteatr Bemowo
ul. Raginisa róg Kryształowej
wstęp wolny
Ikona telefonu

Wpisanie się do newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych Bemowskiego Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy, zwanego dalej BCK drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1030). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy z siedzibą w Warszawie (01-459) przy ulicy Górczewskiej 201, które jest Administratorem podanych przeze mnie danych osobowych w celu otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK. Ponadto BCK informuje:Dane podane przez Pana/Panią będą przechowywane do czasu wycofania zgody. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania (sprostowania), usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.Posiada Pan/Pani prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Posiada Pan/Pani prawo do przenoszenia danych. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.W razie pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu z wyznaczonym przez Administratora Inspektorem Ochrony Danych (IOD) pod adresem: ochronadanych@bemowskie.pl Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przekazywane w celu obsługi newslettera upoważnionym pracownikom Administratora i firmie FreshMail Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie (31-406) przy ulicy 29 listopada 155 c; NIP: 6751496393, Regon 123040091, KRS 0000497051 . Pana/Pani dane nie podlegają zautomatyzowanym decyzjom (dane nie są profilowane). Podanie BCK danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK.Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016, z późn. zm.) stosowane od 25 maja 2018 roku.