Repertuar

Leci z nami pilot

17 listopada / pt
18:00
Sala Koncertowa Bemowskiego Centrum Kultury
Szkoła Podstawowa nr 82, ul. Górczewska 201
wstęp wolny
(fot. Michał Prokurat)

Zapraszamy na otwarte spotkania ze znanymi lotnikami (pilotami, konstruktorami, sportowcami), organizowanych dla dzieci i młodzieży z warszawskich klubów modelarskich oraz wszystkich fanów lotnictwa.

Gośćmi tegorocznej edycji Leci z nami pilot będą:

pil. Jerzy MAKULA
z Aeroklubu Pomorskiego, pilot – instruktor Polskich Linii Lotniczych LOT, który pilotował pierwszego DreamLinera zakupionego przez LOT, kapitan na samolotach Boeing 787-8 Dreamliner. Siedmiokrotny mistrz świata w akrobacji szybowcowej.


(fot. – ze strony Makula Aerobatic Team)

 

pil. Jan MAKULA (syn Jerzego MAKULI)

Pilot akrobacyjny, członek Aeroklubu Pomorskiego.


Jerzy Makula i Jan Makula – Ojciec i Syn – (fot.: FAI / Mika Ganszauge)

 

pil. Maciej POSPIESZYŃSKI

z Aeroklubu Warszawskiego, mistrz świata w akrobacji szybowcowej, REPREZENTANT Polski na Światowe Igrzyska Lotnicze (WAG Dubai-2015), pilot samolotowy, który niedawno „przesiadł” się z szybowców na samoloty i od roku intensywnie trenuje na samolocie Extra 330SC.


(fot. Michał Prokurat)
17 listopada / pt
18:00
Sala Koncertowa Bemowskiego Centrum Kultury
Szkoła Podstawowa nr 82, ul. Górczewska 201
wstęp wolny

Wpisanie się do newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji o działaniach Bemowskiego Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1030). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy z siedzibą w Warszawie (01-459) przy ulicy Górczewskiej 201 które jest administratorem danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. po 922). Jestem świadomy/ma swojego prawa dostępu do treści moich danych i możliwość ich poprawiania oraz prawa do odwołania zgody w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

FreshMail.pl