Leci z nami pilot

17 listopada / pt
18:00
Sala Widowiskowa Bemowskiego Centrum Kultury
Szkoła Podstawowa nr 82, ul. Górczewska 201
wstęp wolny
(fot. Michał Prokurat)

Zapraszamy na otwarte spotkania ze znanymi lotnikami (pilotami, konstruktorami, sportowcami), organizowanych dla dzieci i młodzieży z warszawskich klubów modelarskich oraz wszystkich fanów lotnictwa.

Gośćmi tegorocznej edycji Leci z nami pilot będą:

pil. Jerzy MAKULA
z Aeroklubu Pomorskiego, pilot – instruktor Polskich Linii Lotniczych LOT, który pilotował pierwszego DreamLinera zakupionego przez LOT, kapitan na samolotach Boeing 787-8 Dreamliner. Siedmiokrotny mistrz świata w akrobacji szybowcowej.


(fot. – ze strony Makula Aerobatic Team)

 

pil. Jan MAKULA (syn Jerzego MAKULI)

Pilot akrobacyjny, członek Aeroklubu Pomorskiego.


Jerzy Makula i Jan Makula – Ojciec i Syn – (fot.: FAI / Mika Ganszauge)

 

pil. Maciej POSPIESZYŃSKI

z Aeroklubu Warszawskiego, mistrz świata w akrobacji szybowcowej, REPREZENTANT Polski na Światowe Igrzyska Lotnicze (WAG Dubai-2015), pilot samolotowy, który niedawno „przesiadł” się z szybowców na samoloty i od roku intensywnie trenuje na samolocie Extra 330SC.


(fot. Michał Prokurat)
17 listopada / pt
18:00
Sala Widowiskowa Bemowskiego Centrum Kultury
Szkoła Podstawowa nr 82, ul. Górczewska 201
wstęp wolny

Wpisanie się do newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych Bemowskiego Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy, zwanego dalej BCK drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1030). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy z siedzibą w Warszawie (01-459) przy ulicy Górczewskiej 201, które jest Administratorem podanych przeze mnie danych osobowych w celu otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK. Ponadto BCK informuje:Dane podane przez Pana/Panią będą przechowywane do czasu wycofania zgody. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania (sprostowania), usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.Posiada Pan/Pani prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Posiada Pan/Pani prawo do przenoszenia danych. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.W razie pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu z wyznaczonym przez Administratora Inspektorem Ochrony Danych (IOD) pod adresem: ochronadanych@bemowskie.pl Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przekazywane w celu obsługi newslettera upoważnionym pracownikom Administratora i firmie FreshMail Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie (31-406) przy ulicy 29 listopada 155 c; NIP: 6751496393, Regon 123040091, KRS 0000497051 . Pana/Pani dane nie podlegają zautomatyzowanym decyzjom (dane nie są profilowane). Podanie BCK danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK.Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016, z późn. zm.) stosowane od 25 maja 2018 roku.

FreshMail.pl