Repertuar

Obywatele IT. Społeczeństwo i relacje w dobie nowych technologii

17 listopada / pt
17:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Powstańców Śląskich 44
wstęp wolny, zapisy robert.statkiewicz@bemowskie.pl

Na drugim seminarium cyklu Nowej Humanistyki w historię badań zawiłych relacji człowieka i technologii wprowadzi nas ekspertka w tej dziedzinie, Agata Jałosińska, antropolożka, od lat wykorzystująca nowe technologie w pracy animatorki społecznej. Wspólnie z prowadzącą poznamy różne sposoby podejścia do nowych technologii. Postaramy się również zastanowić, czy faktycznie nowe technologie mają tak ogromny wpływ na ludzkie życie i są ciemiężcą naszej wolności.

Udział w darmowych warsztatach pogłębiających zagadnienia poruszone podczas seminarium: zgłoszenia pod warsztaty@bemowskie.pl wraz z krótką informacją, czemu są one dla ciebie ważne.

17 listopada / pt
17:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Powstańców Śląskich 44
wstęp wolny, zapisy robert.statkiewicz@bemowskie.pl

Wpisanie się do newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji o działaniach Bemowskiego Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1030). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy z siedzibą w Warszawie (01-459) przy ulicy Górczewskiej 201 które jest administratorem danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. po 922). Jestem świadomy/ma swojego prawa dostępu do treści moich danych i możliwość ich poprawiania oraz prawa do odwołania zgody w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

FreshMail.pl