Repertuar

Pinokio

14 stycznia / nd
11:30
Sala Koncertowa Bemowskiego Centrum Kultury
Szkoła Podstawowa nr 82, ul. Górczewska 201
Bilety 12 PLN
kup bilet

Widowisko, inspirowane powieścią Carlo Collodi’ ego o takim samym tytule, pozwala przeżyć niezapomnianą przygodę w świecie marzeń, a wszystko wokół zachwyca swoją niezwykłością. Drewniany pajacyk, który w czarodziejski sposób zamienił się w żywego chłopca ucieka w świat, gdzie nie zawsze spotykają go same miłe przygody. W spektaklu zobaczymy spotkanie z Kotem i Lisem, Wróżką o Niebieskich Włosach, a Gadający Świerszcz staje się głosem rozsądku, którego chłopcu niestety brakuje.

Wszystkie przygody uczą jednak i pozostawiają po sobie morał, tak więc i wy zobaczcie na własne oczy bezwarunkową miłość ojca do syna, kłamstwa, głód pieniądza czy samotność. Barwne kostiumy, piękne maski, urocze lalki, autorska przepiękna muzyka to tylko niektóre atrakcje tej czarodziejskiej przygody!

Spektakl dla dzieci w wieku 5+

14 stycznia / nd
11:30
Sala Koncertowa Bemowskiego Centrum Kultury
Szkoła Podstawowa nr 82, ul. Górczewska 201
Bilety 12 PLN
kup bilet

Wpisanie się do newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji o działaniach Bemowskiego Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1030). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy z siedzibą w Warszawie (01-459) przy ulicy Górczewskiej 201 które jest administratorem danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. po 922). Jestem świadomy/ma swojego prawa dostępu do treści moich danych i możliwość ich poprawiania oraz prawa do odwołania zgody w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

FreshMail.pl