Repertuar

Pociągiem przez Birmę

22 maja / pon
18:00
Szkoła Podstawowa nr 82, ul. Górczewska 201
wstęp wolny

Birma to niesamowity kraj, gdzie mimo niefortunnej sytuacji politycznej w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat, mieszkańcy są bardzo pozytywnie nastawieni do życia, pomocni i zawsze uśmiechnięci. Uprzejmość mieszkańców to jednak nie jedyna zaleta podróży w te rejony. Mimo że w ciągu ostatnich kilku lat, Birma bardzo rozwinęła się pod względem turystycznym, to jest to ciągle najmniej odwiedzany i słabo zbadany kierunek w Azji Południowo Wschodniej. Wystarczy o kilka kroków oddalić się od popularnych miejsc turystycznych, aby zebrać na siebie uwagę otoczenia i na chwilę stać się lokalnym celebrytą. Dużo regionów jest wciąż niedostępnych dla odwiedzających ten kraj, a te do których turyści mają dostęp, zdają się być setki lat wstecz od tego, co jest znane Europejczykom. Birma to również bogata kultura, tradycje i zapierające dech w piersiach widoki. O tym wszystkim w mojej prezentacji.

Natalia, na co dzień marketingowiec i autor, po godzinach fotograf i podróżnik. Jej ulubionym kierunkiem jest Islandia, jednak cały czas chce odkrywać nowe miejsca na mapie świata. W wolnych chwilach “strzela do świata” z aparatu i pisze bloga (www.ishoottheworld.com).

22 maja / pon
18:00
Szkoła Podstawowa nr 82, ul. Górczewska 201
wstęp wolny

Wpisanie się do newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji o działaniach Bemowskiego Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1030). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy z siedzibą w Warszawie (01-459) przy ulicy Górczewskiej 201 które jest administratorem danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. po 922). Jestem świadomy/ma swojego prawa dostępu do treści moich danych i możliwość ich poprawiania oraz prawa do odwołania zgody w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

FreshMail.pl