Pracownia Podróży: Rowerowa podróż na Kaukaz

28 stycznia / czw
19:00

Wstęp wolny

Zapraszamy na spotkanie z miłośnikami podróżowania. Opowiemy o swojej rowerowej przygodzie na Kaukazie. O ludziach spotkanych po drodze, o zwyczajach, zabytkach a przede wszystkim o stosunku do Polaków. Opowiemy o nas, grupie ludzi którzy mają wspólną pasję – rowery. O naszych przygotowaniach, przygodach i oczywiście o kolejnych planach. Będziecie też mogli poznać kilka prostych sposobów na to jak skutecznie i tanio przygotować wyprawę. W spotkaniu uczestniczyć będą: Karolina Kot, Agnieszka Wyszyńska-Wytrykus, Maciej Szramka, Michał Szramka, Piotr Chuchmała.

Więcej na http://bylismytam.pl/ i www.pracowniapodrozy.blogspot.com

28 stycznia / czw
19:00

Wstęp wolny

Powiązane wydarzenia

10 lutego / śr
19:00
Pracownia Podróży: Agata Leszczuk: Iran – można? Można!
Piach, ropa naftowa i bomba atomowa. Czy to właśnie Iran? Nie! Jak ktoś nie wierzy, to zapraszamy na opowieść o niezwykłych spotkaniach, legendarnej gościnności, rewelacyjnym jedzeniu i burzliwej historii. Pracownia Podróży to oddolna inicjatywa mieszkańców Bemowa, wspierana przez Bemowskie Centrum Kultury.
Ikona telefonu

Wpisanie się do newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych Bemowskiego Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy, zwanego dalej BCK drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1030). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy z siedzibą w Warszawie (01-459) przy ulicy Górczewskiej 201, które jest Administratorem podanych przeze mnie danych osobowych w celu otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK. Ponadto BCK informuje:Dane podane przez Pana/Panią będą przechowywane do czasu wycofania zgody. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania (sprostowania), usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.Posiada Pan/Pani prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Posiada Pan/Pani prawo do przenoszenia danych. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.W razie pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu z wyznaczonym przez Administratora Inspektorem Ochrony Danych (IOD) pod adresem: ochronadanych@bemowskie.pl Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przekazywane w celu obsługi newslettera upoważnionym pracownikom Administratora i firmie FreshMail Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie (31-406) przy ulicy 29 listopada 155 c; NIP: 6751496393, Regon 123040091, KRS 0000497051 . Pana/Pani dane nie podlegają zautomatyzowanym decyzjom (dane nie są profilowane). Podanie BCK danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK.Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016, z późn. zm.) stosowane od 25 maja 2018 roku.