Repertuar

Sąsiedztwo jako laboratorium społeczne – dyskusja

22 czerwca / czw
18:00
Szkoła Podstawowa nr 82, ul. Górczewska 201
wstęp wolny

Dyskusja z udziałem osób aktywnych w społecznościach lokalnych, animatorów kultury i liderów społeczności sąsiedzkich z Polski, Ukrainy i Białorusi. Wstęp otwarty, bezpłatny dla wszystkich chętnych.

Goście:
Olena Pravylo (Ukraina)
Bartek Mielczarek (Polska)
Magda Lapshin (Polska)
Julia Lisica (Białoruś)

Prowadzi: Zofia Dworakowska (Instytut Kultury Polskiej).

Organizatorzy: BCK, w ramach Forum Sąsiedzkiego programu Sąsiedzi 3.0 organizowanego w Polsce przez Stowarzyszenie Genius Loci – Duch Miejsca

22 czerwca / czw
18:00
Szkoła Podstawowa nr 82, ul. Górczewska 201
wstęp wolny

Wpisanie się do newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji o działaniach Bemowskiego Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1030). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy z siedzibą w Warszawie (01-459) przy ulicy Górczewskiej 201 które jest administratorem danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. po 922). Jestem świadomy/ma swojego prawa dostępu do treści moich danych i możliwość ich poprawiania oraz prawa do odwołania zgody w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

FreshMail.pl