Stwórz TO z SIKSĄ. 10 dni gniewu i miłości – warsztaty – nabór zamknięty

6 sierpnia / pon
10:00 – 15:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Powstańców Śląskich 44
wstęp wolny

Uwaga, nabór zamknięty!

 

Jesteś nastolatkiem lub nastolatką i zastanawiasz się, co robić w pierwszej połowie sierpnia? Mamy dla ciebie propozycję: 10-dniowe warsztaty z Siksą w ramach projektu RePrezentacje / Biennale Warszawa

Co TO jest Siksa?

Siksa TO duet, który tworzą: Alex (teksty, głos) i Buri (bas). Buri skleja podkłady do wykrzykiwanych przez Alex tekstów o niedoli Jednorożków, jak SIKSA zwykła nazywać dobre i zranione istoty, w tym ludzi.

Tutaj możesz TEGO trochę posłuchać: https://siksa.bandcamp.com/

A tutaj TO obejrzeć trochę: https://vimeo.com/235561111

Co TO jest w ogóle?

TO jest zaproszenie na cykl warsztatów performersko-muzycznych polegających na przepracowaniu swoich problemów i\lub sytuacji, które Ciebie wkurzyły, odtworzeniu ich i przerobieniu na działanie artystyczne. Podczas zajęć Alex i Buri będą pokazywać, jak przy pomocy ruchu, słowa i dźwięku można wyrazić swoją złość i sprzeciw. Alex pomoże uruchomić język i krzyk (dla tych, którzy nie będą się czuć komfortowo z pisaniem tekstów lub krzyczeniem przewidziane są inne działania performerskie), natomiast Buri zapewni hałaśliwe zaplecze i pokaże, jak można wyrażać siebie przy użyciu instrumentu – gitary basowej.

Celem TEGO jest wypracowanie odwagi nie tylko na scenie, ale i w przestrzeni prywatnej i publicznej. Całość TEJ pracy doprowadzi do koncertów-performansów ze wszystkimi uczestnikami i uczestniczkami TYCH warsztatów. Aby mieć TO COŚ na scenie, uczestnicy pooglądają, jak robią TO inni – zarówno poprzez organizację występów artystów jak i uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych. Praca warsztatowa zakłada także projektowanie swojego scenicznego wizerunku i postaci, w którą na scenie uczestnicy się będą wcielać – od języka, którym będą się posługiwać, aż do kostiumu, w którym pojawią się na scenie razem z Alex i Burim.

Kiedy?

6-17 sierpnia (oprócz weekendów) w godz. 10:00 – 15:00 z przerwą na obiad

Dla kogo?

Dla wszystkich pomiędzy 17 a 20 rokiem życia.

formularz zapisów

Zapisz się, Potwierdź na email zgłoszenie. Tylko Potwierdzone Zgłoszenie jest akceptowane. W razie wątpliwości proszę o kontakt

6 sierpnia / pon
10:00 – 15:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Powstańców Śląskich 44
wstęp wolny
Ikona telefonu

Wpisanie się do newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych Bemowskiego Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy, zwanego dalej BCK drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1030). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy z siedzibą w Warszawie (01-459) przy ulicy Górczewskiej 201, które jest Administratorem podanych przeze mnie danych osobowych w celu otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK. Ponadto BCK informuje:Dane podane przez Pana/Panią będą przechowywane do czasu wycofania zgody. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania (sprostowania), usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.Posiada Pan/Pani prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Posiada Pan/Pani prawo do przenoszenia danych. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.W razie pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu z wyznaczonym przez Administratora Inspektorem Ochrony Danych (IOD) pod adresem: ochronadanych@bemowskie.pl Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przekazywane w celu obsługi newslettera upoważnionym pracownikom Administratora i firmie FreshMail Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie (31-406) przy ulicy 29 listopada 155 c; NIP: 6751496393, Regon 123040091, KRS 0000497051 . Pana/Pani dane nie podlegają zautomatyzowanym decyzjom (dane nie są profilowane). Podanie BCK danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK.Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016, z późn. zm.) stosowane od 25 maja 2018 roku.

FreshMail.pl