Repertuar

Warsztaty muzyczne z Bester Quartet

23 kwietnia / nd
12:00
Sala Koncertowa Bemowskiego Centrum Kultury
Szkoła Podstawowa nr 82, ul. Górczewska 201
Wstęp wolny, obowiązują zapisy pod mejlem warsztaty@bemowskie.pl

Zapraszamy na warsztaty, które poprowadzi multiinstrumentalista i pedagog – Oleg Dyyak, od 20 lat grający z Jarkiem Besterem w jego kultowych formacjach.

Zapraszamy wszystkich – dzieci i dorosłych, którzy pragną nauczyć się jak za pomocą brzmień różnych instrumentów perkusyjnych przekazywać swoje emocje, jak z rytmu odczytywać ludzkie nastroje, a przede wszystkim jak czuć muzykę: kiedy jest kolorowa, a kiedy czarno-biała; kiedy jest zimna, a kiedy gorąca.

Zapowiada się magiczne spotkanie przypominające wycieczkę do gabinetu niezwykłego muzycznego czarnoksiężnika.

Nie zabraknie oczywiście pracy nad wspólnym utworem, który jak zawsze na Folkowo/Bemowo, zabrzmi na wieczornym koncercie.

23 kwietnia / nd
12:00
Sala Koncertowa Bemowskiego Centrum Kultury
Szkoła Podstawowa nr 82, ul. Górczewska 201
Wstęp wolny, obowiązują zapisy pod mejlem warsztaty@bemowskie.pl

Wpisanie się do newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji o działaniach Bemowskiego Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1030). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy z siedzibą w Warszawie (01-459) przy ulicy Górczewskiej 201 które jest administratorem danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. po 922). Jestem świadomy/ma swojego prawa dostępu do treści moich danych i możliwość ich poprawiania oraz prawa do odwołania zgody w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

FreshMail.pl