Repertuar

Warsztaty muzyczne z zespołem Lautari

20 maja / sb
12:00
Sala Koncertowa Bemowskiego Centrum Kultury
Szkoła Podstawowa nr 82, ul. Górczewska 201
Wstęp wolny, obowiązują zapisy pod mejlem warsztaty@bemowskie.pl

Zapraszamy wszystkich, zarówno profesjonalistów jak i amatorów dla których liczy się chęć zgłębiania muzyki wywodzącej się z tradycji.

Wiek nie gra roli !!!. Ważna jest otwartość, gotowość na muzyczną przygodę i wspólną zabawę. Zajmiemy się jednym z dawnych polskich tańców – „Powolnym”.

Znakomitym fundamentem i impulsem uruchamiającym wyobraźnię będzie tradycyjna forma tańca. Potem przejdziemy już do zadań czysto muzycznych: różnych sposobów interpretacji tego utworu, od tradycyjnej „kolbergowskiej” do współczesnych improwizacji i przetworzeń.

UWAGA!

Możecie przynieść własne instrumenty – i tu już całkowita dowolność: od harmonijki ustnej, cymbałków po skrzypce czy akordeon!

20 maja / sb
12:00
Sala Koncertowa Bemowskiego Centrum Kultury
Szkoła Podstawowa nr 82, ul. Górczewska 201
Wstęp wolny, obowiązują zapisy pod mejlem warsztaty@bemowskie.pl

Wpisanie się do newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji o działaniach Bemowskiego Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1030). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy z siedzibą w Warszawie (01-459) przy ulicy Górczewskiej 201 które jest administratorem danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. po 922). Jestem świadomy/ma swojego prawa dostępu do treści moich danych i możliwość ich poprawiania oraz prawa do odwołania zgody w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

FreshMail.pl