Balet dla dorosłych

LICEALIŚCI I STUDENCI, DOROŚLI
Szkoła Podstawowa nr 306, ul. Tkaczy 27

Balet klasyczny jest fundamentem wielu stylów tanecznych. Pomaga wypracować piękną prostą sylwetkę oraz koordynację. Wzmacnia i rzeźbi mięśnie, uczy gracji oraz elegancji i subtelności w ruchu, a także zwiększa jego świadomość. Zajęcia łączą elementy barre au sol czyli ćwiczeń wykonywanych na podłodze oraz podstaw tańca klasycznego na środku sali. Zajęcia przeznaczone są dla osób w każdym wieku i na różnym poziomie zaawansowania.

 

Koszt

Pełna cena:
75 zł / miesiąc
Cena z Bemowską Kartą Mieszkańca:
67,5 zł / miesiąc

Wpłata do

pierwszych zajęć w danym miesiacu

Czas trwania

od 5 października 2018

Termin

piątki, godz. 18:00-19:00

Miejsce Szkoła Podstawowa nr 306, ul. Tkaczy 27
Kontakt

Ewa Świetlik, ewa.swietlik@bemowskie.pl, 506 878 882
w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku
w przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Karolina Rabiega Certyfikowana instruktorka tańca sportowego ze specjalizacją taniec klasyczny oraz  instruktor stretchingu. Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdańsku oraz psychologii na Uniwersytecie Warszawskim.  Laureatka IV miejsca I Ogólnopolskiego Konkursu Tańca Dla Najmłodszych we Wrocławiu i finalistka XV Ogólnopolskiego Konkursu Tańca im. Wojciecha Wiesiołłowskiego w Gdańsku.

LICEALIŚCI I STUDENCI, DOROŚLI
Szkoła Podstawowa nr 306, ul. Tkaczy 27
Ikona telefonu

Wpisanie się do newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych Bemowskiego Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy, zwanego dalej BCK drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1030). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy z siedzibą w Warszawie (01-459) przy ulicy Górczewskiej 201, które jest Administratorem podanych przeze mnie danych osobowych w celu otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK. Ponadto BCK informuje:Dane podane przez Pana/Panią będą przechowywane do czasu wycofania zgody. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania (sprostowania), usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.Posiada Pan/Pani prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Posiada Pan/Pani prawo do przenoszenia danych. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.W razie pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu z wyznaczonym przez Administratora Inspektorem Ochrony Danych (IOD) pod adresem: ochronadanych@bemowskie.pl Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przekazywane w celu obsługi newslettera upoważnionym pracownikom Administratora i firmie FreshMail Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie (31-406) przy ulicy 29 listopada 155 c; NIP: 6751496393, Regon 123040091, KRS 0000497051 . Pana/Pani dane nie podlegają zautomatyzowanym decyzjom (dane nie są profilowane). Podanie BCK danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK.Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016, z późn. zm.) stosowane od 25 maja 2018 roku.

FreshMail.pl