Zajęcia

Bemowska Akademia Malucha – zajęcia dla 2–3,5-latków

DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM
Studio Tańca Duet
ul. Powstańców Śląskich 108A

Zajęcia te przeznaczone są dla dzieci, które nie chodzą jeszcze do przedszkola. Stanowią niepowtarzalną szansę przygotowania maluchów do udanego przedszkolnego debiutu.
Pod okiem wykwalifikowanych nauczycielek, dzieci mają okazję do zabawy z rówieśnikami i wszechstronnego rozwoju. Szczególny nacisk kładziemy na rozwijanie mowy, pamięci, sprawności manualnej, wrażliwości muzycznej, koncentracji, samodzielności oraz umiejętności współdziałania w grupie.

BAM

Przedział wiekowy

2–3,5 roku

Koszt

Pełna cena:
250 zł / miesiąc
Cena z Bemowską Kartą Mieszkańca:
225 zł / miesiąc

Wpłata do

do pierwszych zajęć w danym miesiącu

Czas trwania

od września 2016 do czerwca 2017

Termin

Gr. III Wtorki i czwartki 9:30-12:30
Gr. IV Środy i piątki 9:30-12:30
Gr. V Poniedziałki i czwartki 9:30-12:30
Gr. VI Wtorki i piątki 9:30-12:30

Miejsce Studio Tańca Duet
ul. Powstańców Śląskich 108A
Kontakt

Ilona Sawicka, ilona.sawicka@bemowskie.pl, tel. 507 191 238
w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku
w przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Martyna Górecka

Z wykształcenia kulturoznawca i pedagog. Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego i Wyższej Szkoły Humanistycznej w Szczecinie. Od początku moje życie zawodowe związane jest z dziećmi. W sposób profesjonalny dbam o ich wszechstronny rozwój, pokazując jak kolorowy i niezwykły może być świat. Czuję się spełniona w tym co robię, a każdy najmniejszy efekt moich działań, sprawia mi naprawdę wiele radości. Każdy mały człowiek jest odrębnym, niepowtarzalnym światem o nieograniczonych możliwościach. Dzięki nim, ja również mogę spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy.

 

Paulina Matuszak

Jestem niepoprawną optymistką, która nawet w czasie największej burzy stara się znaleźć jakieś rozwiązanie (patrz zdjęcie). Swoje pozytywne nastawienie do świata mogę wyrazić na zajęciach z najmłodszymi. Bardzo istotne dla mnie jest budowanie dobrych relacji między dziećmi, wspieranie ich w kontaktach społecznych oraz wspólna praca w grupie. Staram się zawsze podchodzić do najmłodszych indywidualnie, podążać za dzieckiem, motywować je, jednocześnie budować poczucie własnej wartości.
Mam to szczęście, że kocham to co robię!

 

Marta Gąsiorowska

Jestem szczęśliwą mamą dwóch chłopaków: dwunastolatka i trzylatka. Mam poczucie, że dzięki temu uczę się trudnej sztuki mediacji międzypokoleniowej. Studiowałam Pedagogikę Ogólną na Uniwersytecie Warszawskim. Uwielbiam pracę z małymi i dużymi ludźmi. Przez wiele lat wyjeżdżałam na kolonie i obozy dla dzieci. Wcieliłam się także w rolę szalonego naukowca w projekcie zajęć edukacyjnych dla dzieci z elementami fizyki i chemii. Lubię twórcze i nowatorskie rozwiązania. Janusz Korczak napisał kiedyś, że dzieci są jak cudzoziemcy nie znający języka, kierunku ulic i zwyczajów. Potrzebują przewodnika, który grzecznie odpowie na pytanie. Chciałabym być taką osobą.

Sposób wpłaty

Przelew: 50 1240 2034 1111 0010 1127 9175
W tytule przelewu prosimy dopisać rodzaj zajęć oraz imię i nazwisko uczestnika.
Kasa w BCK (ul. Górczewska 201): wtorki, środy i czwartki godz.10:30-19:00.

DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM
Studio Tańca Duet
ul. Powstańców Śląskich 108A