Zajęcia

Hip hop

GIMNAZJALIŚCI, LICEALIŚCI I STUDENCI
LXXVIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Anieli Krzywoń 3

Zajęcia z choreografii z Piotrkiem Tolakiem to mieszanka różnych stylów, takich jak: Hip-Hop, New style itp. Dzięki poznawanym na zajęciach krokom, będziemy tworzyć różnorodne choreografie. Każda z nich to praca nad siłą, energią, koordynacją, a także sposób na wyrażanie własnej osobowości w tańcu. Pracując w grupie ćwiczymy jednocześnie precyzję oraz otwieramy się na innych. Gdy każdy daje coś z siebie, powstaje niesamowita mieszanka różnorodnej energii. Taka praca to znakomity sposób na trenowanie pewności siebie i obycia ze sceną. Oprócz tego każde prowadzone przeze mnie classy to dużo przyjemności i zabawy. Chciałbym, aby każdy kto przyjdzie do mnie na zajęcia wychodził z nich z uśmiechem i energią 🙂

 

Przedział wiekowy

Gr. 1 – 12-15 lat
Gr. 2 – 15-18 lat

Koszt

Pełna cena:
80 zł / miesiąc
Cena z Bemowską Kartą Mieszkańca:
72 zł / miesiąc

Wpłata do

pierwszych zajęć w danym miesiącu

Czas trwania

od 17 listopada 2017

Termin

Gr. 1 – piątki 17:00-18:00
Gr. 2 – piątki 18:00-19:00

Miejsce LXXVIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Anieli Krzywoń 3
Kontakt

Inka Bąkowska, inka.bakowska@bemowskie.pl, 798 991 753
w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku
w przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Piotr Tolak

Jest bardzo pracowitym tancerzem i dowodem na to, że w krótkim czasie można osiągnąć naprawdę wiele. Od kilku lat jest członkiem jednej z najlepszych ekip w Polsce “BELONG TO BEAT”, z którą odniósł wiele sukcesów:

  • I miejsce Wirująca Strefa 2009
  • I miejsce w duecie z “TOLKIEM” na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca w Łodzi
  • Półfinał programu “GOT TO DANCE” tylko taniec wraz z ekipą “BELONG TO BEAT”
  • Półfinał programu “GOT TO DANCE” tylko taniec III edycja w duecie z “TOLKIEM”

Jego osiągnięciami są również liczne pokazy taneczne takie jak:

  • Nike Show
  • Puma Show
  • Sopot Top Trendy 2012
  • kabaret PARANIENORMALNI
  • Promocja otwarcia 100 sklepu H&M.

Miał także szansę występować na deskach teatru Ateneum w spektaklu “Szecherezada” oraz w teatrze Wola na Hip Hop Groove Festival.
Regularnie uczęszcza na warsztaty w Polsce jak i zagranicą (w ostatnim czasie LONDYN). Szkolił się u najlepszych instruktorów, takich jak: Bam Martin, Brian Puspos, Vinh Nguyen, Pat Cruz, Keone Madrid, Mariel Martin, Tony Czar, Lee Daniel, Simeon, Ian Estwood, Lando Wilkins i wielu innych.

W naukę tańca wkłada wiele serca i pracy. Tworząc choreografie czerpie inspiracje z różnych stylów ulicznych (HIP HOP DANCE , POPPING itp.). Jego zajęcia to nie tylko ciężką pracą, ale i dobra zabawa pełna muzykalności I inspiracji.

Sposób wpłaty

Przelew: 50 1240 2034 1111 0010 1127 9175
W tytule przelewu prosimy dopisać rodzaj zajęć oraz imię i nazwisko uczestnika.
Kasa w BCK (ul. Górczewska 201): wtorki, środy i czwartki godz.10:30-19:00.

GIMNAZJALIŚCI, LICEALIŚCI I STUDENCI
LXXVIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Anieli Krzywoń 3

Wpisanie się do newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji o działaniach Bemowskiego Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1030). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy z siedzibą w Warszawie (01-459) przy ulicy Górczewskiej 201 które jest administratorem danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. po 922). Jestem świadomy/ma swojego prawa dostępu do treści moich danych i możliwość ich poprawiania oraz prawa do odwołania zgody w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

FreshMail.pl