Taniec irlandzki dla dorosłych

LICEALIŚCI I STUDENCI, DOROŚLI
LXXVIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Anieli Krzywoń 3

sala 007

Zajęcia na poziomie „beginners” skierowane są do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tańcem irlandzkim.

Kurs obejmuje naukę podstawowych elementów „miękkiego” tańca irlandzkiego (tzw. soft shoe dance) i składających się z nich choreografii solowych (reel, light jig, single jig oraz slip jig).

Uczestnicy zajęć nauczą się utrzymywania prawidłowej postawy ciała, tak bardzo charakterystycznej w tańcu irlandzkim, wzmocnią oraz uelastycznią swoje ciało, rozwiną zdolności rytmiczno-taneczne. A wszystko to oczywiście w rytmie tradycyjnej i tej nieco bardziej nowoczesnej muzyki z Zielonej Wyspy. 😉

Na zajęcia najlepiej przygotować dowolną koszulkę, krótkie spodenki lub spódniczkę oraz obuwie sportowe nie krępujące kostki.

Koszt

Pełna cena:
60 zł / miesiąc
Cena ze zniżką:
54 zł / miesiąc

Wpłata do

pierwszych zajęć w danym miesiącu

Termin

czwartki, godz. 20:00-21:00

Miejsce LXXVIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Anieli Krzywoń 3

sala 007

Kontakt

Inka Bąkowska, inka.bakowska@bemowskie.pl, 798 991 753
w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku
w przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Karolina Wołosewicz

Tancerka z dziesięcioletnim doświadczeniem. Przygodę z tańcem irlandzkim rozpoczęła na Uniwersytecie Gdańskim, w amatorskim zespole Trebraruna, następnie rozwijała swoje umiejętności w szkole tańca irlandzkiego ISTA pod kierunkiem Anny Tillak (TCRG) i dołączyła do zespołu Elphin. Po przeprowadzce do Warszawy zasiliła szeregi szkoły tańca irlandzkiego Setanta (wcześniej działającej pod nazwą Anne Marie Cunningham Dance Academy) prowadzonej przez Małgorzatę Greś-Cieślak (TCRG), oraz do zespołu Treblers, gdzie trenuje pod okiem najlepszych tancerzy irlandzkich w Polsce. Regularnie uczestniczy też w warsztatach prowadzonych przez Kevina McCormacka (TCRG i ADCRG). Prywatnie szczęśliwa żona i mama trójki dzieci.

LICEALIŚCI I STUDENCI, DOROŚLI
LXXVIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Anieli Krzywoń 3

sala 007

Ikona telefonu

Wpisanie się do newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych Bemowskiego Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy, zwanego dalej BCK drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1030). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy z siedzibą w Warszawie (01-459) przy ulicy Górczewskiej 201, które jest Administratorem podanych przeze mnie danych osobowych w celu otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK. Ponadto BCK informuje:Dane podane przez Pana/Panią będą przechowywane do czasu wycofania zgody. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania (sprostowania), usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.Posiada Pan/Pani prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Posiada Pan/Pani prawo do przenoszenia danych. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.W razie pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu z wyznaczonym przez Administratora Inspektorem Ochrony Danych (IOD) pod adresem: ochronadanych@bemowskie.pl Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przekazywane w celu obsługi newslettera upoważnionym pracownikom Administratora i firmie FreshMail Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie (31-406) przy ulicy 29 listopada 155 c; NIP: 6751496393, Regon 123040091, KRS 0000497051 . Pana/Pani dane nie podlegają zautomatyzowanym decyzjom (dane nie są profilowane). Podanie BCK danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK.Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016, z późn. zm.) stosowane od 25 maja 2018 roku.

FreshMail.pl