Taniec nowoczesny dla dzieci i młodzieży

UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, GIMNAZJALIŚCI
LXXVIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Anieli Krzywoń 3

sala 007

Jesteś zafascynowany filmami tanecznymi? Marzysz o tym, by poruszać się jak uczestnicy You Can Dance? Koniecznie zapisz się na nasze zajęcia! Nauczymy Cię takich stylów jak: jazz, funky, hip-hop, afro, elementów street dance, a także techniki tanecznej, choreografii, umiejętności interpretacji tanecznej i przekazania jej publiczności.

Przedział wiekowy

Gr. 1 –   7-11 lat (podstawowa)
Gr. 2 –  10-15 lat (średniozaawansowana + juniorzy)

Koszt

Pełna cena:
100 zł / miesiąc
Cena ze zniżką:
90 zł / miesiąc

Wpłata do

pierwszych zajęć w danym miesiącu

Termin

Gr. 1 – wtorki i czwartki 17:00-18:00
Gr. 2 – wtorki i czwartki 18:00-19:00

Miejsce LXXVIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Anieli Krzywoń 3

sala 007

Kontakt

Inka Bąkowska, inka.bakowska@bemowskie.pl, 798 991 753
w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku
w przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Patrycja Lejnert
Współzałożycielka i jeden z głównych trenerów w SOUL & BASE DANCE SCHOOL. Z Bemowskim Centrum Kultury związana jest już od kilku lat. Ukończyła Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny z tańca jazzowego. Od kilku lat prowadzi zajęcia taneczne z dziećmi i młodzieżą. Szkoli się nie tylko w Polsce, ale i w najlepszych szkołach tańca na całym świecie, np. w Los Angeles. Jej ulubione style to hip hop oraz house. Swoją przygodę z tańcem zaczynała w swoim rodzinnym mieście w Sokołowie Podlaskim z grupą FATUM, z którą zdobyła wielokrotne Mistrzostwa Polski, Europy oraz Świata. Była tancerką grupy UNIQUE z Warszawy, z którą występowała na różnych scenach w Polsce, również w teatrach. Kocha to co robi i stara się dawać z siebie wszystko. Najbardziej cieszy ją rozwój taneczny jej podopiecznych.

UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, GIMNAZJALIŚCI
LXXVIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Anieli Krzywoń 3

sala 007

Ikona telefonu

Wpisanie się do newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych Bemowskiego Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy, zwanego dalej BCK drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1030). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy z siedzibą w Warszawie (01-459) przy ulicy Górczewskiej 201, które jest Administratorem podanych przeze mnie danych osobowych w celu otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK. Ponadto BCK informuje:Dane podane przez Pana/Panią będą przechowywane do czasu wycofania zgody. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania (sprostowania), usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.Posiada Pan/Pani prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Posiada Pan/Pani prawo do przenoszenia danych. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.W razie pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu z wyznaczonym przez Administratora Inspektorem Ochrony Danych (IOD) pod adresem: ochronadanych@bemowskie.pl Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przekazywane w celu obsługi newslettera upoważnionym pracownikom Administratora i firmie FreshMail Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie (31-406) przy ulicy 29 listopada 155 c; NIP: 6751496393, Regon 123040091, KRS 0000497051 . Pana/Pani dane nie podlegają zautomatyzowanym decyzjom (dane nie są profilowane). Podanie BCK danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK.Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016, z późn. zm.) stosowane od 25 maja 2018 roku.

FreshMail.pl