Zajęcia

Taniec nowoczesny dla dzieci i młodzieży

UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, GIMNAZJALIŚCI
Szkoła Podstawowa nr 357
ul. Zachodzącego Słońca 25

sala 252

Jesteś zafascynowany filmami tanecznymi? Marzysz o tym, by poruszać się jak uczestnicy You Can Dance? Koniecznie zapisz się na nasze zajęcia! Nauczymy Cię takich stylów jak: jazz, funky, hip-hop, afro, elementów street dance, a także techniki tanecznej, choreografii, umiejętności interpretacji tanecznej i przekazania jej publiczności.

Przedział wiekowy

Gr. 1 –   7-11 lat (podstawowa)
Gr. 2 –  7-11 lat (zaawansowana)
Gr. 3 –  12+ lat (juniorzy)

Koszt

Pełna cena:
95 zł / miesiąc
Cena z Bemowską Kartą Mieszkańca:
85,5 zł / miesiąc

Wpłata do

pierwszych zajęć w danym miesiącu

Czas trwania

od 4 października 2016 do 29 czerwca 2017

Termin

Gr. 1 – wtorki i czwartki 17:00-18:00
Gr. 2 – wtorki i czwartki 18:00-19:00
Gr. 3 – wtorki i czwartki 19:00-20:00

Miejsce Szkoła Podstawowa nr 357
ul. Zachodzącego Słońca 25

sala 252

Kontakt

Inka Bąkowska, inka.bakowska@bemowskie.pl, 798 991 753
w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku
w przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

wtorki – Patrycja Lejnert – Współzałożycielka i jeden z głównych trenerów w SOUL & BASE DANCE SCHOOL. Z Bemowskim Centrum Kultury związana jest już od kilku lat. Ukończyła Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny z tańca jazzowego. Od kilku lat prowadzi zajęcia taneczne z dziećmi i młodzieżą. Szkoli się nie tylko w Polsce, ale i w najlepszych szkołach tańca na całym świecie, np. w Los Angeles. Jej ulubione style to hip hop oraz house. Swoją przygodę z tańcem zaczynała w swoim rodzinnym mieście w Sokołowie Podlaskim z grupą FATUM, z którą zdobyła wielokrotne Mistrzostwa Polski, Europy oraz Świata. Była tancerką grupy UNIQUE z Warszawy, z którą występowała na różnych scenach w Polsce, również w teatrach. Kocha to co robi i stara się dawać z siebie wszystko. Najbardziej cieszy ją rozwój taneczny jej podopiecznych.

 

czwartki – Konrad Wyszyński – Tancerz z Łomianek, członek warszawskiej ekipy INIEMANOCNI. Swoje taneczne wojaże rozpoczął od tańca towarzyskiego, jednak po szybkim czasie poczuł że inny rytm mu w duszy gra. Początkowo inspirując się materiałami wideo poznawał technikę hip hop w salonie na dywanie. Po pewnym czasie pojawiła się możliwość dołączenia do Warszawskiej Fili Klubu Sportowego Grawitacja- Soul&Base, gdzie hip hop’em zaczął zajmować się na poważnie. Kolejnym przewrotem był wyjazd na wydarzenie Gdańsk Dźwiga Muzę w 2011 roku, gdzie poznał undergroundowy świat taneczny. Od tego czasu aktywnie doskonali się w stylu hip hop freestyle. Jest uczestnikiem wielu warsztatów oraz konwentów tanecznych w Polsce jak i Europie. Uczył się od wielu znanych tancerzy oraz instruktorów z całego świata.

Uwielbia kulturę hip hop, uwielbia się nią dzielić i ją szerzyć. Od dwóch lat prowadzi grupę Warszawskie Hip Hopy, mającą na celu budować community i dać możliwość tancerzom z Warszawy spotykać się i trenować razem.

Obecnie student Politechniki Warszawskiej na kierunku Inżynierii Produkcji.

Czas dzieli między uczelnią, swoimi treningami, a prowadzeniem zajęć.

Ucząc skupia się na podstawach, ciekawych konceptach, ale przede wszystkim używaniu energii w tańcu i czerpania z niego przyjemności. Bardzo lubi kiedy ludzie się uśmiechają stąd kładzie duży nacisk na zarażanie pozytywną energią. Tańczy bo dobrze się tym bawi, a trenuje i rozwija się aby móc bawić się jeszcze lepiej.

Sposób wpłaty

Przelew: 50 1240 2034 1111 0010 1127 9175
W tytule przelewu prosimy dopisać rodzaj zajęć oraz imię i nazwisko uczestnika
Kasa w BCK (ul. Górczewska 201): wtorki, środy i czwartki godz. 10:30-19:00

UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, GIMNAZJALIŚCI
Szkoła Podstawowa nr 357
ul. Zachodzącego Słońca 25

sala 252