Zajęcia

Wakacyjne szycie dla początkujących

GIMNAZJALIŚCI, LICEALIŚCI I STUDENCI, DOROŚLI, SENIORZY
Sue Anne Art Studio
ul. Kruszyńska 31

Warsztaty z krawiectwa powstały z myślą o osobach, które chciałyby nabyć umiejętności krawieckie lub rozwinąć je w ramach swojego hobby. Podczas warsztatów, można poznać osoby o podobnych zainteresowaniach, wymienić spostrzeżenia, zaangażować się w ciekawe projekty, zaprojektować nieszablonowy strój dla siebie oraz spędzić czas w przyjaznej atmosferze. Podczas zajęć uczestnicy uczą się różnych technik szycia od szycia ręcznego po techniki „patchworkowe”. Instruktor zapoznaje kursantów z rodzajami materiałów, z zastosowaniem dodatków oraz pokazuje jak dobierać ubiór do stosowanej okazji.

Zapewniamy niezbędne urządzenia i materiały: maszyny do szycia, manekiny, papier pakowy, długie linijki, centymetry krawieckie, nożyce do materiału, nożyce do papieru, tkaniny, dzianiny, przędziny, włókniny, folie, materiały powlekane, laminaty, polary, nici krawieckie, nici do maszyny do szycia, igły do szycia ręcznego, igły do szycia maszynowego, wymienne stopki do maszyny, guziki, szpilki, płytki Petriego itp.

Koszt

Pełna cena:
400 zł (12 spotkań po 2 godziny)
Cena z Bemowską Kartą Mieszkańca:
360 zł

Czas trwania

sierpień-wrzesień

Termin

Gr. 1 wtorki 17:00-20:00
Gr. 2 soboty 16:00-19:00

Miejsce Sue Anne Art Studio
ul. Kruszyńska 31
Kontakt

Ilona Sawicka, ilona.sawicka@bemowskie.pl, 507 191 238

Instruktor

Anna Lasik

Urodzona w Warszawie w  rodzinie artystów plastyków. Ukończyła: Aktywne Studium Plastyczne Technik Teatralno-Filmowych w Warszawie z dyplomem z Charakteryzacji Teatralno-Filmowej w 2008 roku; Wyższą Szkołę Artystyczną w Warszawie, na kierunku Malarstwo, w pracowni dyplomowej Kostium i Rekwizyt Sceniczny u prof. Andrzeja Łubowskiego zakończoną obroną dyplomu w 2010 roku z aneksem z malarstwa sztalugowego u prof. dr hab. Błażeja Ostoja – Lniskiego;
studia II stopnia na wydziale Wzornictwa w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi z dyplomem magistra sztuk pięknych w 2012 roku w pracowni kostiumu unikatowego u prof. Moniki Kanios – Stańczyk.
W 2014 roku obroniła dyplom z pedagogiki w specjalizacji – arteterapia, leczenie sztuką u prof. Marcina Siejdy.
Obecnie kontynuuje studia II stopnia na wydziale Historii Sztuki Uniwersytetu Warszawskiego u prof. dr hab. Anny Sieradzkiej i prof. dr hab. Waldemara Baraniewskiego oraz zbiera materiały do przewodu doktorskiego z mody unikatowej.

W 2012 roku założyła firmę SUE ANNE ART STUDIO zajmującą się warsztatami i szkoleniami z mody, sztuk plastycznych oraz tworzeniem kostiumów scenicznych.

W 2012 roku wstąpiła do ZPAP.
Od 2014 roku należy do Towarzystwa Przyjaciół Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie oraz do Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych.

Pracuje jako pedagog prowadząc warsztaty i szkolenia z malarstwa, rysunku, projektowania mody, historii sztuki, ubioru oraz krawiectwa.

Sposób wpłaty

Przelew: 50 1240 2034 1111 0010 1127 9175
W tytule przelewu prosimy dopisać rodzaj zajęć oraz imię i nazwisko uczestnika
Kasa w BCK (przy ul. Górczewskiej 201): wtorki, środy i czwartki godz. 10:30-19:00

GIMNAZJALIŚCI, LICEALIŚCI I STUDENCI, DOROŚLI, SENIORZY
Sue Anne Art Studio
ul. Kruszyńska 31