„Art & relax” – warsztaty plastyczne po angielsku

“ART & RELAX” to cykl kreatywnych warsztatów plastycznych, których głównym celem jest rozwijanie wyobraźni, wrażliwości i kreatywności oraz redukcja stresu. Zajęcia prowadzone w języku angielskim, co dodatkowo pozwala na praktykę języka obcego w formie swobodnego zanurzenia w nim.
Każde spotkanie oparte jest o inną technikę plastyczną / temat, dzięki czemu uczestnicy będą mogli poznać różnorodne formy twórczej ekspresji. Celem zajęć nie jest doskonalenie konkretnej techniki plastycznej, ale przede wszystkim rozwijanie kreatywności i wrażliwości. Będziemy korzystać z łatwo dostępnych, popularnych materiałów plastycznych. Doświadczenie czy umiejętności plastyczne nie są wymagane. Zajęcia będą prowadzone w języku angielskim, pozwalając na naturalny kontakt z językiem obcym podczas swobodnej rozmowy.
Zajęcia są dedykowane dla osób (dorośli i młodzież), które:
• lubią malować, rysować, tworzyć,
• chciałyby spędzić czas w twórczy sposób, w przyjemnej i relaksującej atmosferze, rozwinąć swoją kreatywność i wyobraźnię,
• potrafią komunikować się w języku angielskim (poziom B+, nie musi być biegły) i chciałyby poćwiczyć tę komunikację w naturalny sposób.

Ikona telefonu