Ornamante

Warsztaty skierowane są do osób, które lubią zdobić, wykonywać drobne prace plastyczne, lubią ładne przedmioty, ale nie mają czasu lub nie mają możliwości regularnego uczestniczenia w zajęciach, na które trzeba gdzieś dojść lub dojechać, które są zniechęcone mnogością internetowych filmów instruktażowych, w których doświadczone youtuberki w mgnieniu oka tworzą jakieś skomplikowane cuda, na dodatek z wykorzystaniem masy drogich materiałów.
Aby ułatwić Państwu spełnianie zainteresowań plastycznych w wolnym czasie, nasza wieloletnia instruktorka pani Elżbieta Bisch, poprowadzi spotkania  DLA DOROSŁYCH. Raz w tygodniu, w późnowieczornych godzinach, gdy już nikt nie będzie w domu podglądał bardziej lub mniej udanych prób plastycznych, stworzy z Państwem chwilę relaksu. Odkryje tajemnice decoupage czy scrapbookingu, tworzenia prostych, a pięknych przedmiotów.
Opłata miesięczna obejmuje także materiały, do odbioru przed rozpoczęciem zajęć z siedziby Bemowskiego Centrum Kultury przy ul. Górczewskiej 201 lub (po uzgodnieniu) przesłane kurierem.

Dlaczego online? Właśnie po to, żeby mieć czystą przyjemność tworzenia bez dodatkowego wysiłku. Zdalne połączenie z instruktorką zapewnia możliwość zadawania pytań, uzyskiwania odpowiedzi i porad, tworząc miłą atmosferę nieskrępowanego relaksu.

Ikona telefonu