Bemowski Maraton Pisania Projektów do Budżetu Obywatelskiego

Masz pomysł na ulepszenie przestrzeni? Chcesz mieć wpływ na swoje najbliższe otoczenie? Skorzystaj z pomocy pracowników urzędu i napisz projekt do Budżetu Obywatelskiego!

Pula budżetu na bemowskie projekty, które zostaną zrealizowane w 2024 roku, wynosi niemal 5 mln zł. Limit wartości jednego projektu to 970 856,00 zł. Daje to Wam ogromne możliwości do decydowania o swoim najbliższym otoczeniu! Jeżeli chcesz skorzystać z możliwości jakie daje budżet obywatelski ale potrzebujesz skonsultować swój pomysł, to nasz maraton będzie idealnym rozwiązaniem.

Bemowski Maraton Pisania Projektów do Budżetu Obywatelskiego odbędzie się 21 stycznia w godzinach 12:00-16:00 w Sali Sesji Urzędu Dzielnicy Bemowo przy ul. Powstańców Śląskich 70.

Będziecie mogli skonsultować swój pomysł m.in. z pracownikami merytorycznymi z Wydziałów Ochrony Środowiska, Inwestycji, Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej. Obecni będą również przedstawiciele Biblioteki Bemowo oraz Bemowskiego Centrum Kultury. Maraton daje Wam możliwość poznania innych projektodawców, wymiany doświadczeń oraz zdobycia podpisów na listach poparcia.

Dla chętnych będziemy mieć też niespodziankę! Aby lepiej poznać zasady Budżetu Obywatelskiego na specjalnym stanowisku będziecie mogli zagrać w rodzinną grę planszową – Miasto Zmian. W przystępny sposób przeprowadzi nas ona przez proces twórczy i merytoryczny projektów Budżetu Obywatelskiego!

Jednocześnie zapraszamy do korzystania z pozostałych dyżurów mailowo i telefonicznie, prowadzonych w UD Bemowo:

Zapraszamy!

Autor: Ł. Szczepaniak

18.01.2023
Ikona telefonu
Skip to content