Komunikat dotyczący funkcjonowania Bemowskiego Centrum Kultury po wprowadzeniu w Warszawie czerwonej strefy

W związku z decyzją wprowadzenia w Warszawie strefy czerwonej w Bemowskim Centrum Kultury liczba osób przebywających na sali koncertowej na ul. Górczewskiej zostaje zmniejszona do 49 osób. W Miejscu Aktywności Lokalnej Dwa Jelonki może przebywać maksymalnie 12 osób wraz z prowadzącymi i obsługą. Podczas wybranych warsztatów praktycznych w tej przestrzeni ilość uczestników i uczestniczek zostaje ograniczona do 7.

W dalszym ciągu na terenie Bemowskiego Centrum Kultury należy zasłaniać usta i nos, utrzymywać dystans oraz dbać o mycie bądź dezynfekowanie dłoni. Ze względu ścisłe limity osób przebywających w pomieszczeniach, niezbędna jest rezerwacja miejsc na wydarzeniach na stronie www.bemowskie.pl/repertuar. Jednocześnie informujemy, że „otwarte wtorki” w Dwóch Jelonkach zostają odwołane na czas obowiązywania czerwonej strefy.

Po wprowadzeniu dodatkowych środków ochronnych, zajęcia stałe odbywają się bez zmian i nie ulegają zawieszeniu. Wybrane działania programowe zostały przeniesione do strefy online bądź przekształcone w tryb hybrydowy. Zachęcamy do śledzenia aktualności na naszych profilach społecznościowych oraz stronie www.bemowskie.pl. Dbajmy o siebie nawzajem! Życzymy wszystkim w nadchodzącym czasie dużo zdrowia!

20.10.2020
Ikona telefonu