Pora na portret Seniora

Skończyłeś 60 lat? Dołącz do wyjątkowej akcji ?Pora na portret Seniora?!

Już w najbliższą sobotę, 26 czerwca, zapraszamy wszystkich mieszkańców Warszawy 60+ do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu organizowanym przez Fundację im. Józefa Fettera Pora na Seniora. To będzie niezwykła okazja, by móc się poznać, podzielić z nami swoją historią i? stworzyć całą galerię pięknych portretów!

O co chodzi w akcji ?Pora na portret Seniora??

W budynku Nowego Teatru przy ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 10/16 w Warszawie, zostanie zorganizowana specjalna przestrzeń. To właśnie tam, 26 czerwca, Seniorzy będą mogli nie tylko krótko opowiedzieć o tym, co w życiu kochają najbardziej, ale przede wszystkim ? staną przed obiektywem znanego fotografa! Robby Cyron wykona Seniorom portrety, które będą piękną pamiątką. Wszystkie zdjęcia zaprezentujemy podczas oficjalnego otwarcia klubokawiarni Pora na Seniora przy ul. Puławskiej 3 w Warszawie i to właśnie wtedy nasi modele otrzymają od nas swoją własną odbitkę.

Jak dołączyć do naszej akcji?

Zadzwoń pod numer: 500 666 006 i umów się z nami na termin spotkania. W trakcie rozmowy przekażemy niezbędne wskazówki, by miło i bezpiecznie móc wziąć udział w naszym przedsięwzięciu. Czekamy na Wasze telefony!

 

? Data: 26 czerwca 2021 r. w godzinach 09:00 ? 15:00

? Miejsce: Nowy Teatr, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 10/16 w Warszawie

? Zapisy: wyłącznie pod numerem 500 666 006

 

Jak przygotować się do spotkania?

Przede wszystkim: bądź sobą! To właśnie na tym najbardziej nam zależy. Podczas spotkania zrobimy Ci zdjęcie portretowe, więc przygotuj się tak, by czuć się swobodnie. Nie musisz rezerwować dużo czasu ? spotkania będą trwały chwilę tak, by każdy z chętnych miał szansę na swoje własne zdjęcie od znanego fotografa.

Już nie możemy się doczekać tych sesji! Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami i zobaczmy się już w najbliższą sobotę. Powiedz bliskim Seniorom o akcji ?Pora na portret Seniora?, zachęć ich do zapisania się i do udziału. Będzie nam niezmiernie miło!

Do zobaczenia!

 

Organizator: Fundacja im. Józefa Fettera Pora na Seniora

Partnerami wydarzenia są: Robby Cyron, Nowy Teatr, Wars i Sawa, Silver Agency

Patronat honorowy: Burmistrz Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawa, Fundacja OPUTW, WRS

25.06.2021
Ikona telefonu