Cykl warsztatów szycia na maszynie


Nie ma miejsc w grupie – zapraszamy do zapisów na zajęcia stałe. Więcej informacji i link do zapisów: https://bit.ly/2RKjtWL

Warsztaty z podstaw krawiectwa powstały z myślą o osobach, które chciałyby zdobyć umiejętności krawieckie lub rozwinąć je w ramach swojego hobby.

Podczas zajęć nauczymy się podstaw kroju i różnych technik szycia, poznamy elementy materiałoznawstwa, rodzaje materiałów, zastosowanie dodatków oraz wspólnie zastanowimy się jak dobierać ubiór do stosowanej okazji.

Warsztaty szycia uczą dokładności, cierpliwości, kreatywności, pomagają stworzyć coś unikatowego, niekomercyjnego – element garderoby, który wzbogaci szafę.

Warsztaty przeznaczone są dla osób zaznajomionych z materiałem z Kursu szycia na maszynie: https://www.youtube.com/watch?v=9fvQBT0ESsM&list=PLabM5SwtVNsFRGrpwlL1fUcFk85kztkBw

 

Terminy: 10 piątków, od 18 września do 20 listopada, godz. 17:00 – 20:00

Miejsce: MAL Dwa Jelonki

Prowadząca: Anna Lasik

 

W wydarzeniu może wziąć udział max. 10 osób. Poprosimy o odpowiedzialne decyzje dotyczące udziału w zajęciach. W trakcie cyklu dopuszczalna jest jedna nieobecność.

Wydarzenie odbywa się w ramach Budżetu obywatelskiego w Warszawie 2020 i jest zorganizowane zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla Domów, ośrodków i centrów kultury.


Udostępnij:

Nasi partnerzy

Zapisz się na newsletter

i bądź na bieżąco!