3275 Kg Orchestra prezentuje: Tadeusz Czechak „ORIENTOSCOPE”

13 czerwca / pon
19:00

wstęp wolny

3275 Kg Orchestra przy Bemowskim Centrum Kultury – Sezon II

W tym roku przygotujemy równolegle trzy autorskie projekty kompozytorskie. Będą to trzy opowieści, projekty muzyczne, które zaprezentujemy podczas odrębnych koncertów oraz na płytach.

3275 Kg Orchestra – Projekt „ Orientoscope ” Tadeusz Czechak
3275 Kg Orchestra – Projekt „ Nomada ” Maciej Trifonidis
3275 Kg Orchestra- Projekt „ Connections ” Daniel Polkowski

Tadeusz Czechak – gitarzysta, lutnista, kompozytor, aranżer. W 1981 rozpoczął współpracę z zespołem Ars Nova, uczestnicząc do 1999 r we wszystkich pracach tego zespołu. W 1993 założył zespól DEKAMERON, w którym realizował idee łączenia poprawności historycznej interpretacji z żywym, spełniającym oczekiwania współczesnej publiczności wykonaniem. Zespół z powodzeniem koncertuje na scenach polskich i europejskich. Jest inicjatorem i wykładowcą kursów interpretacji muzyki dawnej w Letniej Szkole Dawnego Tańca i Muzyki w Sandomierzu oraz Starosądeckim Festiwalu Muzyki Dawnej. Prowadził liczne warsztaty muzyczne dla młodzieżowych zespołów instrumentalno-wokalnych jak również kursy interpretacji piosenkarskiej w Elblągu. Realizacje dużych formatów scenicznych (aranżacja i kierownictwo muzyczne), z obsada licząca nawet do 100 wykonawców. Kantata Florilegium-pieśni Św.Franciszka, napisana przez Romana Kołakowskiego na obchody 800-lecia Zakonu Franciszkanów. Dawne instrumenty wspomagane przez sekcję rytmiczną.


3275 kg Orchestra to grupa młodych kreatywnych twórców, eksperymentatorów, doświadczonych profesjonalistów i szalonych pasjonatów muzyki. To energetyczne połączenie młodości i doświadczenia, abstrakcji i konstruktywnego działania. W orkiestrze spotkali się artyści wywodzący się z różnych, pozornie odległych artystycznych światów, tutaj jednak współdziałających w pełnej harmonii, realizując wspólne idee. Na muzyczny charakter, brzmienie i kierunek działania orkiestry, ogromny wpływ mają doświadczenia wszystkich muzyków i kompozytorów tworzących zespół oraz ich fascynacja muzyką etniczną, jazz’em w wielu jego odmianach, muzyką eksperymentalną, klasyczną, współczesną kameralistyką i muzyką filmową.

Skład orkiestry:
Tadeusz Czechak- lutnia oud , gitara, kompozytor, Daniel Polkowski – saksofon tenorowy, Zbigniew Jaremko- saksofon tenorowy, Anna Maria Matuszewska – flet poprzeczny, Daria Wolicka – flet poprzeczny, Aleksandra Zawistowska- skrzypce, Małgorzata Pałubska- skzypce, Justyna Janiszewska- altówka, Małgorzata Duź-wiolonczela, Anna Głażewska- fortepian, Igor Przebindowski- akordeon, Adam Rozenman – inst.perkusyjne, Sebastian Freyberg – inst.perkusyjne, Mateusz Bartosiewicz perkusja, Jerzy Szczerbakow – gitara basowa, Bartek Łazarski- kontrabas, Maciej Trifonidis – dyrektor orkiestry, Krzysztof Politowski – realizacja dźwięku.

3275 kg Orchestra powstała przy Bemowskim Centrum Kultury, będącym jednocześnie „matecznikiem”, jak i impresariatem zespołu.

13 czerwca / pon
19:00

wstęp wolny
Ikona telefonu

Wpisanie się do newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych Bemowskiego Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy, zwanego dalej BCK drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1030). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy z siedzibą w Warszawie (01-459) przy ulicy Górczewskiej 201, które jest Administratorem podanych przeze mnie danych osobowych w celu otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK. Ponadto BCK informuje:Dane podane przez Pana/Panią będą przechowywane do czasu wycofania zgody. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania (sprostowania), usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.Posiada Pan/Pani prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Posiada Pan/Pani prawo do przenoszenia danych. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.W razie pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu z wyznaczonym przez Administratora Inspektorem Ochrony Danych (IOD) pod adresem: ochronadanych@bemowskie.pl Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przekazywane w celu obsługi newslettera upoważnionym pracownikom Administratora i firmie FreshMail Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie (31-406) przy ulicy 29 listopada 155 c; NIP: 6751496393, Regon 123040091, KRS 0000497051 . Pana/Pani dane nie podlegają zautomatyzowanym decyzjom (dane nie są profilowane). Podanie BCK danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK.Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016, z późn. zm.) stosowane od 25 maja 2018 roku.

FreshMail.pl