Kryminalna Gra Terenowa – „O jedno selfie za daleko”

28 sierpnia / sb
11:00-14:00
Kryminalna Gra Terenowa – „O jedno selfie za daleko”
wstęp wolny, obowiązują zapisy, wydarzenie tylko dla osób pełnoletnich

Terenowa gra kryminalistyczna 

Zapraszamy do udziału w kryminalistycznej grze terenowej ?O jedno selfie za daleko?, w której wcielisz się w rolę śledczego i odkryjesz tajemnice warszawskiego półświatka.

Podążaj za wskazówkami, przesłuchuj świadków i zdobywaj informacje – tylko tak ocalisz niewinną ofiarę. Czy uda Ci się ją odnaleźć, zanim sprawca zniszczy wszystkie ślady?

W najbliższą sobotę punktualnie o 11:00 rozpocznie się wyścig z czasem. Zarezerwuj trzy godziny wolnego czasu, nie zakładaj najlepszych ubrań, weź dobry humor i – na wszelki wypadek – parasol. Instrukcje, wytyczne i niezbędny sprzęt otrzymasz od nas.

Z uwagi na poruszaną tematykę, wydarzenie jest kierowane do osób pełnoletnich.

 

Informacja o Partnerze:

Towarzystwo Inicjatyw Prawnych i Kryminalistycznych Paragraf 22 to organizacja zrzeszająca młodych przedstawicieli zawodów prawniczych oraz inne osoby, których praca zawodowa lub zainteresowania związane są z szeroko rozumianymi zagadnieniami prawnymi. Nazwa ?Paragraf 22? w sposób oczywisty nawiązuje do powieści J. Hellera wyśmiewającej mechanizmy społeczne rządzące się logiką absurdu. Również my tropimy prawne niedorzeczności, poddajemy je pod dyskusję, skłaniamy do refleksji i proponujemy rozwiązania mające na celu ich wyeliminowanie.
Członkami Paragrafu 22 są prawnicy i absolwenci innych kierunków studiów, których ? choć wybrali różne ścieżki kariery ? łączy idea dalszego rozwoju własnych umiejętności, poszerzania wiedzy oraz wykorzystywania posiadanego potencjału dla dokonywania zmian w otaczającym świecie. Naszym celem jest przede wszystkim popularyzowanie wiedzy z zakresu prawa, nauk prawnych i kryminalistyki, poszerzanie polskiego dorobku w tym zakresie, jak również podnoszenie świadomości prawnej oraz wspieranie rozwoju społeczeństwa obywatelskiego i upowszechnianie wartości demokratycznych.

Paragraf 22 jest organizacją pożytku publicznego, na którą można wpłacać 1% podatku podając nr KRS: 0000554931

 

Możliwość zapisu od 25-08-2021 01:00 do 28-08-2021 08:00.
28 sierpnia / sb
11:00-14:00
Kryminalna Gra Terenowa – „O jedno selfie za daleko”
wstęp wolny, obowiązują zapisy, wydarzenie tylko dla osób pełnoletnich
Ikona telefonu
Skip to content