4. Warszawski Przegląd Kapel i Muzyków Ulicznych

9 czerwca / nd
11:00
Amfiteatr Bemowo
ul. Raginisa róg Kryształowej
wstęp wolny

Ostatnie przed wakacjami FOLKOWO/BEMOWO zaprasza na wielką, całodzienną imprezę do Amfiteatru na Bemowie.

Odbędzie się 4-ty już Warszawski Przegląd Kapel i Muzyków Ulicznych, a wieczorem zagra bijąca rekordy popularności Warszawska Orkiestra Sentymentalna.

 

Już od godziny 11-tej zapraszamy wszystkich, którzy kochają muzykę i grają ją na ulicach, skwerach, w  przejściach podziemnych czy stacjach metra. Nie ważne są style, czy też muzyczne gatunki ? liczy się pasja i autentyczność.

Prosimy o przygotowanie krótkiego, 15 minutowego bloku utworów i zgłoszenie się do nas. Mogą to być kompozycje własne lub covery, wykonywane solo lub w większych składach. Czekamy na wszystkich chętnych do soboty 8-go czerwca pod adresem: warsztaty@bemowskie.pl. A tych, którzy zdecydują się w ostatniej chwili, zapraszamy do Amfiteatru na Bemowie w niedzielę o godzinie 10-tej.

 

Potem już tylko konkursowy występ, który rozpoczynamy o 11-tej. Występy artystów  będzie oceniało profesjonalne jury, a na zwycięzców czekają finansowe nagrody i wyróżnienia.

Laureaci trzech pierwszych miejsc zagrają swoje konkursowe programy na wieczornym koncercie, poprzedzając występ gwiazdy wieczoru.

9 czerwca / nd
11:00
Amfiteatr Bemowo
ul. Raginisa róg Kryształowej
wstęp wolny
Ikona telefonu
Skip to content