„Baśń o wężowym sercu…” R. Rak

17 czerwca / czw
18:30
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona
Laureat zeszłorocznej nagrody Nike zabiera nas w bardzo niedosłowy świat baśni, legendy, wiejskiej przypowieści, czarów i bajek.
Taka literatura zobowiązuje, bo czego oczekujemy od baśni? Ponadczasowego przekazu, życiowej mądrości i prawd, ale przede wszystkim potwierdzenia tego, w co głęboko wierzymy – że istnieje miłość, wierność i oddanie, i że są wartości i sprawy, o które warto walczyć do upadłego. Ale i takie, których cena jest zbyt wysoka.
Jedno w całej historii Jakóba Szeli jest pewne – przeżył i doświadczył więcej, niż niejeden mógłby marzyć – ale i niejeden przestraszyłby się intensywności i cierpienia.
Ogromnie zachęcam nie tylko do lektury, ale i do podzielenia się wrażeniami z lektury na spotkaniu Bemowskiego Klubu Książki.

Formularz zapisu

Zapisz się, Potwierdź na email zgłoszenie. Tylko Potwierdzone Zgłoszenie jest akceptowane. W razie wątpliwości proszę o kontakt

17 czerwca / czw
18:30
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona
Ikona telefonu
Skip to content