Chór Mam na Bemowie ? próba jeszcze bardziej otwarta

10 marca / śr
9:00
on-line
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona

Pośpiewaj z nami! Śpiewałaś w chórze, ale z dzieckiem trudno tam iść? Śpiewasz tylko sobie i dziecku? A może nigdy nie śpiewałaś, ale czujesz, że chciałabyś zacząć?

Może widziałaś nas na spacerku w parku, może widziałaś któreś z naszych nagrań, może dopiero zostałaś Mamą? Zapraszamy do Chóru Mam na Bemowie ? grupy śpiewu, wsparcia i mocy!

Bycie Mamą przynosi wiele zaskakujących rzeczy ? niektórych zaskakują radości, innych problemy. Dobrze się spotkać w grupie, która jedno i drugie zrozumie, a przy okazji da możliwość osobistego rozwoju!

Jak działa chór, gdy musimy pracować online lub w reżimie sanitarnym? O konkretnej porze na spotkanie logują się kolejne głosy. Poznajemy swoje linie melodyczne, ćwiczymy emisję, śpiewamy i śmiejemy się pod opieką naszej dyrygentki, która ma już doświadczenie w takich eksperymentach. Gdy już opanujemy utwór w ten sposób, umawiamy się na jedną-dwie próby na żywo, na świeżym powietrzu i nagrywamy materiał, który później możemy opublikować. Śpiewamy rozrywkę, piosenki ludowe i czasem nawet coś poważnego 😉

10 marca o godz. 9.00 zapraszamy na próbę, na której dowiesz się, do jakiego głosu masz predyspozycje i poznasz pierwszy utwór. Zapisz się już dziś, bo liczba miejsc jest ograniczona.

UWAGA – Zapisane osoby otrzymają od nas link do spotkania na platformie GoogleMeet. Warto mieć działający mikrofon i kamerkę.

Do usłyszenia!

* Projekt realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego 2021

formularz zapisu

Zapisz się, Potwierdź na email zgłoszenie. Tylko Potwierdzone Zgłoszenie jest akceptowane. W razie wątpliwości proszę o kontakt

10 marca / śr
9:00
on-line
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona
Ikona telefonu
Skip to content