CSI Bemowo for kids 3 – mali detektywi na miejscu zdarzenia

14 listopada / sb
11:30
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Powstańców Śląskich 44
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona

Odwołane z powodu obostrzeń covidowych

Jeśli Twoje dziecko: 
• uwielbia rozwiązywać zagadki, 
• w poszukiwaniu zagubionego przedmiotu zajrzy w każdy kąt, 
• a najmniejsza zmiana w otoczeniu nie umknie jego ciekawskiemu spojrzeniu, to koniecznie przyprowadź je na te warsztaty. 

Specjalnie dla małych detektywów eksperci z Towarzystwa Inicjatyw Prawnych i Kryminalistycznych „Paragraf 22” już po raz drugi przygotują pełną ciekawostek zagadkę kryminalną, odpowiednio dostosowaną do wieku uczestników. Przy pomocy prowadzących mali detektywi zabezpieczą ślady przestępstwa oraz przesłuchają świadków, a następnie wspólnie spróbują ustalić przebieg wydarzeń. 
Warsztaty odpowiednie dla dzieci w wieku 10 – 13 lat. 
Zapraszamy! 

Pamiętajcie o maseczkach. 

Udział w warsztatach jest bezpłatny. 
Ilość miejsc ograniczona. 

Projekt realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020 w Warszawie finansowany ze środków Miasta Stołecznego Warszawa. 

 
Informacja o partnerze: 

Towarzystwo Inicjatyw Prawnych i Kryminalistycznych Paragraf 22 to organizacja zrzeszająca młodych przedstawicieli zawodów prawniczych oraz inne osoby, których praca zawodowa lub zainteresowania związane są z szeroko rozumianymi zagadnieniami prawnymi. Nazwa „Paragraf 22” w sposób oczywisty nawiązuje do powieści J. Hellera wyśmiewającej mechanizmy społeczne rządzące się logiką absurdu. Również my tropimy prawne niedorzeczności, poddajemy je pod dyskusję, skłaniamy do refleksji i proponujemy rozwiązania mające na celu ich wyeliminowanie. 

Członkami Paragrafu 22 są prawnicy i absolwenci innych kierunków studiów, których – choć wybrali różne ścieżki kariery – łączy idea dalszego rozwoju własnych umiejętności, poszerzania wiedzy oraz wykorzystywania posiadanego potencjału dla dokonywania zmian w otaczającym świecie. Naszym celem jest przede wszystkim popularyzowanie wiedzy z zakresu prawa, nauk prawnych i kryminalistyki, poszerzanie polskiego dorobku w tym zakresie, jak również podnoszenie świadomości prawnej oraz wspieranie rozwoju społeczeństwa obywatelskiego i upowszechnianie wartości demokratycznych.

 

Fot. Kinga Porucznik

 

formularz zapisu

Zapisz się, Potwierdź na email zgłoszenie. Tylko Potwierdzone Zgłoszenie jest akceptowane. W razie wątpliwości proszę o kontakt

14 listopada / sb
11:30
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Powstańców Śląskich 44
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona
Ikona telefonu