Eko? Zrób to sam!/ Naturalne wsparcie ziołowe dzieci

27 listopada / pon
17:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona

Czy marzyła Ci się naturalna apteczka, zawierająca preparaty ziołowe na najczęstsze dolegliwości Twoich dzieci? Czy szukasz inspiracji do tego, jak zwiększać odporność swoich dzieci? Jeżeli odpowiesz twierdząco na te pytania, to te warsztaty są dla Ciebie. Przyjrzymy się najczęstszym infekcjom naszych dzieci i poznamy rośliny, które będą działały na nie leczniczo. Wspólnie zrobimy 3 ziołowe remedia.
Prosimy o przyniesienie dwóch małych słoiczków (100 – 200 ml)

Warsztaty poprowadzi Magdalena Oprządek – z wykształcenia geografka, zielarka-fitoterapeutka i edukatorka. Łączy rośliny z ludźmi. Zawodowo koordynuje ofertę edukacyjną w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Warszawskiego oraz współprowadzi w mężem kawiarnię Karowa20. Po godzinach tworzy autorskie ziołowe remedia, których przygotowania uczy w trakcie warsztatów.

Gospodynią cyklu „Eko? Zrób to sam” jest Małgorzata Zawilska – Rospędek, miłośniczka roślin i autorka bloga „Inżynier w zielonych okularach” o prostych sposobach na bardziej ekologiczne życie.

Warsztaty organizowane z Budżetu Obywatelskiego

Logo budżetu obywatelskiego

formularz zapisu

Zapisz się, Potwierdź na email zgłoszenie. Tylko Potwierdzone Zgłoszenie jest akceptowane. W razie wątpliwości proszę o kontakt

27 listopada / pon
17:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona
Ikona telefonu
Skip to content