Facet i kuchnia w cyklu: Dieta – decyzja

2 sierpnia / czw
17:30
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny

Zapraszamy na wspólne gotowanie z autorami bloga Facet i Kuchnia!
To wspaniała okazja dla panów, by zaistnieć w naszej Dwu Jelonkowej kuchni, gdzie jak do tej pory prym wiodły Panie. W związku z tym, zapraszamy głównie Panów.  Panie zapraszamy z męską osobą towarzyszącą.

Blog Facet i Kuchnia to świeże spojrzenie na kuchnię w męskim wydaniu.
Znajdziesz tu szereg inspiracji na oryginalne, lekkie i zdrowe posiłki, dzięki którym odkryjesz, jak kreatywnie wykorzystać w kuchni najróżniejsze sezonowe dary natury. To strona zarówno dla tych, którzy szukają pomysłów na dania szybkie i nieskomplikowane, jak i tych, którzy mają czas i ochotę na kulinarne eksperymenty oraz odkrywanie nowych smaków. Dołącz do FiKa, a uwierzysz, że gotowanie to czysta przyjemność. ZaFiKsuj się!

Szymon Kubicki wraz z żoną, Gosią, tworzą serwis internetowy Facet i Kuchnia (to także tytuł ich pierwszej książki kulinarnej). On gotuje, ona fotografuje. Uwielbiają kuchnię roślinną, pełną sezonowych warzyw i owoców, a dodatkowo wszystkie proponowane przez nich przepisy są bezglutenowe.

Warsztaty są bezpłatne, kierujemy się dobrą praktyką, że wspólnie gotujemy, wspólnie jemy i wspólnie sprzątamy.
Ilość miejsc ograniczona.

Facet i kuchnia w cyklu: Dieta - decyzja

Zapisz się, Potwierdź na email zgłoszenie. Tylko Potwierdzone Zgłoszenie jest akceptowane. W razie wątpliwości proszę o kontakt

2 sierpnia / czw
17:30
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny
Ikona telefonu
Skip to content