I tak cię kocham

23 sierpnia / pt
20:00
Plac Kasztelański
wstęp wolny

W ramach kina plenerowego na pl. Kasztelańskim zapraszamy na film „I tak cię kocham?(The Big Sick) ? przebój amerykańskich kin, romantyczna komedia producenta takich przebojów, jak ?40-letni prawiczek?, ?Druhny? czy ?Wykolejona?. Zaskakująca, śmieszna, a do tego doskonale przyjęta nie tylko przez widzów, ale i światową krytykę.
W wielu rankingach wspomina się, że ta porywająca love story, którą zainspirowało samo życie, ma duże szanse na oscarowe nominacje, także w kategorii najlepszy film. Oparta na faktach historia związku urodzonego w Pakistanie komika i aktora komediowego Kumaila Nanjiani oraz Amerykanki Emily Gordon. Połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia, mimo dzielących oboje różnic kulturowych. Jednak na drodze do szczęścia staną rodzice dziewczyny oraz rodzina Kumaila ze swymi oczekiwaniami. A to dopiero początek wyzwań, jakim zakochani będą musieli stawić czoła. Gdy wydaje się, że cały świat ? na czele z rodziną ? sprzysiągł się, by zburzyć ich szczęście, to właśnie w sytuacjach pozornie bez wyjścia życie potrafi pokazać swoje najzabawniejsze oblicze. ?I tak cię kocham? podbił serca widzów świeżością, humorem oraz uniwersalnym przesłaniem: nigdy nie należy tracić nadziei.

reżyseria: Michael Showalter
scenariusz: Kumail Nanjiani Emily V. Gordon
czas trwania: 1 godz. 59 min
W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych seans zostanie przeniesiony do Dwa Jelonki (ul. Powstańców Śląskich 44)

Film wyświetlany jest dzięki projektowi złożonemu przez Panią Wiktorie w Budżet obywatelski w Warszawie, Budżet obywatelski Dzielnicy Bemowo.
Projekt finansowany ze środków m.st. Warszawa Budżet obywatelski w Warszawie

23 sierpnia / pt
20:00
Plac Kasztelański
wstęp wolny
Ikona telefonu
Skip to content