Kolory miłości – i koncert i kabaret…

26 kwietnia / wt
19:00
Sala Widowiskowa Bemowskiego Centrum Kultury
ul. Konarskiego 20 (dawna Górczewska 201)
bilety 20 zł
kup bilet

„Będzie ciepło, wzruszająco i wesoło.” – zapowiada Maciej Gąsiorek z Teatru Rampa

„Kolory miłości” – program muzyczno-satyryczny, ciepło i żartobliwie ukazujący trudności wzajemnego zakochania się, następnie perypetii małżeńskich, by na zakończenie ukazać piękno upływających małżeńskich dni oraz mądrość długotrwałej miłości.

W koncercie występują: Zuzanna Lipiec, aktorka scen warszawskich, laureatka Grand Prix Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu oraz Maciej Gąsiorek, aktor Teatru Rampa w Warszawie. Program wykonany jest przez aktorskie małżeństwo, zatem wynika z obserwacji życia, znajomości najpiękniejszych polskich piosenek filmowych oraz doskonałych, małżeńskich monologów i dialogów satyrycznych nie tylko okresu  dwudziestolecia międzywojennego, ale także czasów współczesnych. Artystom akompaniuje na instrumencie klawiszowym Michał Szymkiewicz.

W programie wykorzystano piosenki przedwojennego kina i najpiękniejsze utwory polskiej poezji miłosnej m. in. „Niepewność” Adama Mickiewicza, małżeńskie dialogi kabaretowe Jerzego Jurandota,  szmoncesy Konrada Toma, doskonałe w satyrze małżeńskiej wiersze Mariana Załuckiego. Wiodącą oprawą treści programu są przeboje piosenki filmowej przedwojennego kina m in. „Umówiłem się z nią na dziewiąta, Powróćmy jak za dawnych lat, Miłość ci wszystko wybaczy” oraz Kabaretu Starszych Panów m in. „Walc Embaras, Przeklnij mnie” czy „Jej portret” z rep. B. Meca i „Lubię wracać” Zb. Wodeckiego oraz walc z filmu „Noce i dnie”.

„Kolory miłości” dedykujemy publiczności dorosłej, w szczególności seniorom i słuchaczom Uniwersytetu Trzeciego Wieku, a także uczestnikom spotkań bibliotecznych. Treść i profesjonalne wykonanie programu zapewni doskonałą zabawę, także podczas wspólnego śpiewania z publicznością.  Program znakomicie się sprawdził się w czasie Dni Seniora i Nocy Bibliotek i może być zagrany w czasie karnawału jak również w przestrzeniach teatrów ogródkowych lub koncertów plenerowych dla szerokiej publiczności.

26 kwietnia / wt
19:00
Sala Widowiskowa Bemowskiego Centrum Kultury
ul. Konarskiego 20 (dawna Górczewska 201)
bilety 20 zł
kup bilet
Ikona telefonu
Skip to content