Komunikacyjne warsztaty narzędziowe

29 maja / sb
10:00-17:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona

Można śmiało powiedzieć, że wszystko zaczyna się od? komunikacji. Mała zmiana w naszym sposobie komunikowania się może spowodować dużą zmianę w naszych relacjach z innymi. Zapraszamy na sobotnie warsztaty dla ojców, które będą praktyczną ?pigułą? umiejętności.  

W czasie warsztatów zajmiemy się: 

  • zachowaniami odważnymi a komunikatami agresywnymi, manipulacyjnymi, biernymi; 
  • komunikatami behawioralnymi (odwołującymi się do zachowania, instruującymi, precyzyjnymi), 
  • komunikatami pozytywnymi (co robić, a nie czego ?nie robić?) i bezpośrednimi (do osoby, która jest w danej sytuacji a nie o niej); 
  • komunikatami typu ?ty? i ?ja? ? czym się różnią i czym skutkują. 

Warsztat adresowany szczególnie do ojców dzieci co najmniej trzyletnich. 

Karol Kołbyk ? trener i andragog. Szerokie doświadczenia zawodowe zdobywał w jednej z korporacji bankowych, w organizacjach pozarządowych, projektach społecznych i własnej działalności gospodarczej. Prowadzi Trening Zastępowania Agresji (ART) i warsztaty dla dorosłych i młodzieży. Od 2006 r. streetworker i pedagog środowiskowy pracujący z młodzieżą w miejscach jej przebywania ? w oparciu o te doświadczenia prowadził zajęcia na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego. W 2017 r. ukończył szkolenie w Fundacji ?Dajemy Dzieciom Siłę? pt. ?Jak prowadzić ojcowskie spotkanie??. Prywatnie mąż i ojciec dwóch córek. 

Warsztat jest częścią cyklu ?Tylko dla ojców?, organizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego. Wydarzenia w cyklu są niezależne: można wziąć udział w jednym warsztacie lub w kilku. 

Wydarzenie jest realizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego. 

Kontakt: Joanna Chaś joanna.chas@bemowskie.pl, 506 879 345

formularz zapisu

Zapisz się, Potwierdź na email zgłoszenie. Tylko Potwierdzone Zgłoszenie jest akceptowane. W razie wątpliwości proszę o kontakt

29 maja / sb
10:00-17:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona
Ikona telefonu
Skip to content