Majsterkowanie – cykl zajęć z Doktorem Mariuszem

13 lutego / sb
13:00 i 15:30

Wstęp wolny

Doktor Mariusz i Bemowskie Centrum Kultury zapraszają na bezpłatne, pokazowe warsztaty z majsterkowania. Od połowy lutego zostaną uruchomione stałe grupy zajęciowe dla rodzin z dziećmi, młodzieży i dorosłych. Dla chłopaków i dziewczyn. Każde zajęcia trwają 90 minut.

Rejestracja na zajęcia: joanna.chas@artbem.pl lub 506 879 345

13 lutego, sobota, godz. 13:00: ZBUDUJ SAM SWOJE GŁOŚNIKI
Warsztaty rodzin z dziećmi

Na tych zajęciach zbudujemy z dziećmi najprostszy zestaw dwóch głośników na baterie z wyjściem na mini-jack, do którego dzieci będą mogły podłączyć swoje i-pody, telefony czy po prostu komputer. Będzie to połączenie kilku tematów na raz ? elektroniki, teorii dźwięku, zasad dbania o sprzęt. Do wykonania będzie mały wzmacniacz na baterie AAA oraz obudowa głośnika, która pozwoli na wydobycie dźwięku z małych głośniczków. Konstrukcja samego wzmacniacza jest banalnie prosta i nadaje się dla w/w grupy wiekowej. Wykończenie urządzenia (lutowanie, cięcia i inne niebezpieczne czy zaawansowane prace) wykonają prowadzący.

13 lutego, sobota, godz. 15:30: HYDRAULIKA
Warsztaty dla dorosłych

Na tych zajęciach uczestnicy dowiedzą się wszystkiego, co muszą wiedzieć aby samodzielnie uporać się z najpopularniejszymi pracami domowymi związanymi z hydrauliką.

—-
KIM JEST DOKTOR MARIUSZ?
Wywiad w „Wysokich obcasach”: http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,53668,19212111,rzadko-naprawiamy-sprzety-zepsute-znaczy-na-smietnik.html

FB: https://www.facebook.com/doktormariusz/?fref=ts

Warsztaty prowadzą:
Marcin Jankowski aka „Doktor Mariusz” – absolwent wydziału Socjologii SWPS w Warszawie oraz Zarządzania Międzynarodowego National Cheng Kung University na Tajwanie. W swoim życiu zawodowym był strategiem w agencji reklamowej czy specjalistą ds. ekspozycji multimedialnych, w firmie obsługującej muzea. Nietypowe i kreatywne rozwiązania to jego specjalność.

Karolina Więch – absolwentka kierunku Animacja Społeczno – Kulturowa na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz wydziału Produkcja Filmowa i Telewizyjna w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Dotychczas zajmowała się produkcją filmową, śpiewa i gra w zespole muzycznym, gra w teatrze. Pracowała już z dziećmi, wie jak do nich podejść. Bardzo zorganizowana osoba.

13 lutego / sb
13:00 i 15:30

Wstęp wolny
Ikona telefonu
Skip to content