Majsterkowanie – cykl zajęć z Doktorem Mariuszem

6 lutego / sb
11:00

Wstęp wolny

Doktor Mariusz i Bemowskie Centrum Kultury zapraszają na bezpłatne, pokazowe warsztaty z majsterkowania. Od połowy lutego zostaną uruchomione stałe grupy zajęciowe dla rodzin z dziećmi, młodzieży i dorosłych. Dla chłopaków i dziewczyn. Każde zajęcia trwają 90 minut.

Rejestracja na zajęcia: joanna.chas@artbem.pl lub 506 879 345

W ferie spotykamy się w sali Aeromodelklubu:
6 lutego, sobota, godz. 11:00: ZRÓB SOBIE LAMPKĘ
Warsztaty dla rodzin z dziećmi

Na tych zajęciach rodzice razem z dziećmi samodzielnie zbudują i ?uzbroją? w elektrykę drewnianą lampkę na biurko. Do dyspozycji będą gotowe elementy drewniane do wykończenia (ciut piłowania, ciut szlifowania, ciut wiercenia), elementy elektryczne oraz kilka sposobów na budowę własnego klosza. Wszelkie prace związane z prądem będą przeprowadzane przez nas i nikt nie będzie podłączał lampek do sieci elektrycznej bez naszej zgody. Gotową lampkę będzie można zabrać do domu.

—-
KIM JEST DOKTOR MARIUSZ?
Wywiad w „Wysokich obcasach”: http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,53668,19212111,rzadko-naprawiamy-sprzety-zepsute-znaczy-na-smietnik.html

FB: https://www.facebook.com/doktormariusz/?fref=ts

Warsztaty prowadzą:
Marcin Jankowski aka „Doktor Mariusz” – absolwent wydziału Socjologii SWPS w Warszawie oraz Zarządzania Międzynarodowego National Cheng Kung University na Tajwanie. W swoim życiu zawodowym był strategiem w agencji reklamowej czy specjalistą ds. ekspozycji multimedialnych, w firmie obsługującej muzea. Nietypowe i kreatywne rozwiązania to jego specjalność.

Karolina Więch – absolwentka kierunku Animacja Społeczno – Kulturowa na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz wydziału Produkcja Filmowa i Telewizyjna w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Dotychczas zajmowała się produkcją filmową, śpiewa i gra w zespole muzycznym, gra w teatrze. Pracowała już z dziećmi, wie jak do nich podejść. Bardzo zorganizowana osoba.

6 lutego / sb
11:00

Wstęp wolny
Ikona telefonu
Skip to content