Muzyczne podróże z MIDO: wystawa, warsztaty, koncert

13 września / pt
17:00
Sala Widowiskowa Bemowskiego Centrum Kultury
Szkoła Podstawowa nr 82, ul. Górczewska 201
wstęp wolny

MUZYCZNE PODRÓŻE Z MIDO/ Wystawa instrumentów/Warsztaty muzyczne/Koncert

Mido jest bemowską firmą zajmującą się produkcją instrumentów perkusyjnych. Ich instrumenty można znaleźć w szkołach muzycznych, akademiach i salach koncertowych na całym świecie. Wszystkie wyroby wykonywane są ręcznie przez znakomicie wyszkolonych pracowników. Strona internetowa: http://marimba.pl/
13 września zaprezentują swoje instrumenty, a wybitni muzycy zaproszą na warsztaty i wieczorny koncert.

Plan dnia:
godz. 17:00: wystawa i pokazy instrumentów MIDO
godz 18:00: warsztaty perkusyjne dla dzieci, młodzieży i rodziców. Prowadzenie: Marimband i Michał Niedziałek ( marimba, wibrafon, ksylofon, inst. perkusyjne).
godz. 20:00: Koncert Marimband i TRIO PER KA

Czym są warsztaty?
To okazja, by poznać brzmienie ciekawych instrumentów takich jak marimba, wibrafon, ksylofon. W zajęciach mogą wziąć udział dzieci, młodzież i dorośli.

Zespół Trio Per Ka
Kompozycja trzech perkusistów, trzech różnych charakterów oraz jednej pasji. Tomasz Myszk, Nikodem Wojtkiewicz oraz Mateusz Zawadzki. Swoją współpracę zapoczątkowali na Gdańskiej Akademii Muzycznej. Perkusyjna ,,paczka” pierwszy raz w tym składzie zaprezentowała się na Noworocznym Koncercie Charytatywnym w styczniu 2015. Od tego momentu zespół perkusyjny funkcjonuje jako Trio Per Ka.
Studenci Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz The Royal Danish Academy of Music w Kopenhadze.
Uczestnicy różnych kursów mistrzowskich prowadzonych przed wybitnych przedstawicieli sztuki perkusyjnej m. in. David Friedman (Niemcy/USA), Carlo Willems (Belgia), Bernhard Wulff (Niemcy), Ignacio Ceballos Martin (Hiszpania), Casey Cangelosi (USA), Marta Klimasara (Polska/Niemcy), Paolo Cimmino (Włochy), Jean-Baptiste Leclere (Francja), She-e Wu (Korea), Theodor Milkov (Grecja) czy Daniella Ganeva (UK).

13 września / pt
17:00
Sala Widowiskowa Bemowskiego Centrum Kultury
Szkoła Podstawowa nr 82, ul. Górczewska 201
wstęp wolny
Ikona telefonu

Wpisanie się do newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych Bemowskiego Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy, zwanego dalej BCK drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1030). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy z siedzibą w Warszawie (01-459) przy ulicy Górczewskiej 201, które jest Administratorem podanych przeze mnie danych osobowych w celu otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK. Ponadto BCK informuje:Dane podane przez Pana/Panią będą przechowywane do czasu wycofania zgody. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania (sprostowania), usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.Posiada Pan/Pani prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Posiada Pan/Pani prawo do przenoszenia danych. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.W razie pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu z wyznaczonym przez Administratora Inspektorem Ochrony Danych (IOD) pod adresem: ochronadanych@bemowskie.pl Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przekazywane w celu obsługi newslettera upoważnionym pracownikom Administratora i firmie FreshMail Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie (31-406) przy ulicy 29 listopada 155 c; NIP: 6751496393, Regon 123040091, KRS 0000497051 . Pana/Pani dane nie podlegają zautomatyzowanym decyzjom (dane nie są profilowane). Podanie BCK danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK.Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016, z późn. zm.) stosowane od 25 maja 2018 roku.