Otwarte warsztaty śpiewu tradycyjnego

6 lipca / śr
19:00

wstęp wolny - zapisy

Grupa Śpiewu Tradycyjnego wraz z Bemowskim Centrum Kultury zaprasza na otwarte warsztaty śpiewu tradycyjnego!

Warsztat skierowany jest do każdej osoby, która chce zwiększyć swobodę mówienia lub śpiewania. Jest skierowany także do tych osób, które nigdy wcześniej nie śpiewały i wstydzą się swojego głosu.

Podczas warsztatu będziemy pracowali przede wszystkim nad dźwiękiem, a swobodny i naturalny dźwięk jest używany zarówno w mówieniu, jak i śpiewaniu.

Szczególnie zapraszamy osoby z Jelonek i okolic.

Prowadzenie: Piotr Filinowicz i Grupa Śpiewu Tradycyjnego Osiedla ?Przyjaźń?

O prowadzącym:
Piotr Filonowicz: Absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie. Prowadził grupę Linia Wokalna skupiającą się na pracy z głosem w oparciu o pieśni tradycyjne. Co roku organizuje wyprawy etnomuzykologoczne, podczas których zbiera materiał do pracy wokalnej (2007-8 Bułgaria, Polska, 2009 Rumunia, 2010 Macedonia, 2011 Albania, 2012 Indie, 2013 Gruzja, 2014 Izrael, Serbia). Brał udział w licznych warsztatach pracy z głosem i warsztatach pieśni tradycyjnych. Prowadzi warsztaty emisji głosu Przędzalnia głosu. Specjalizuje się w pracy nad integrowaniem emocji, ruchu i głosu. Założyciel i lider warsztatów teatralnych Akademii Sztuki i Kultury (www.warsztaty-teatralne.pl).

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona. Zapisy przyjmujemy poprzez formularz zgłoszeniowy: http://tnij.at/Warsztaty5lipcaZapisy

O Grupie Śpiewu Tradycyjnego: https://przyjaznspiewa.wordpress.com/o-projekcie-2/

6 lipca / śr
19:00

wstęp wolny - zapisy
Ikona telefonu
Skip to content