Pracownia Podróży: Spotkanie z Aleksandrem Dobą

10 marca / czw
19:00

Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona, obowiązują wejściówki

10 marca – Aleksander Doba to polski podróżnik, kajakarz, zdobywca i odkrywca. Dzięki internetowemu głosowaniu na stronie National Geographic zdobył tytuł Podróżnika Roku 2015. Jako pierwszy człowiek w historii samotnie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki z kontynentu na kontynent (z Afryki do Ameryki Południowej) wyłącznie dzięki sile mięśni. Opłynął kajakiem Morze Bałtyckie i Bajkał. Również jako pierwszy opłynął całe polskie wybrzeże z Polic do Elbląga oraz Polskę po przekątnej z Przemyśla do Świnoujścia. Dwukrotny Złoty, Srebrny i Brązowy medalista Otwartych Akademickich Mistrzostw Polski w kajakarstwie górskim.

Partnerem spotkania jest Wydawnictwo Agora.

Szanowni Państwo, w związku z pytaniami i prośbami uruchamiamy pulę 200 bezpłatnych wejściówek. Będą na Państwa czekały od wtorku (23.02.2016), od 10:30, w naszej kasie (ul. Górczewska 201).

10 marca / czw
19:00

Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona, obowiązują wejściówki

Powiązane wydarzenia

10 lutego / śr
19:00
Pracownia Podróży: Agata Leszczuk: Iran – można? Można!
Piach, ropa naftowa i bomba atomowa. Czy to właśnie Iran? Nie! Jak ktoś nie wierzy, to zapraszamy na opowieść o niezwykłych spotkaniach, legendarnej gościnności, rewelacyjnym jedzeniu i burzliwej historii. Pracownia...
Ikona telefonu
Skip to content