Przedwiosenna wymiana książek

13 marca / nd
13:30

wstęp wolny

Pierwsza w tym roku WYMIANA KSIĄŻEK!

Przeczytałeś już wszystkie swoje książki? Masz zapchane książkami wszystkie regały w domu? Szukasz czegoś nowego na ciepłe, wiosenne popołudnia i wieczory? WYMIANA KSIĄŻEK jest więc dla ciebie! Pomysł jest prosty: wymieniamy się za darmo książkami, rozmawiamy o nich (debata o czytelnictwie), pijemy kawę i poznajmy innych mieszkańców Bemowa.

Razem z Biblioteczką Plenerową na Osiedlu Przyjaźń, Słonecznym Klubem Czytających Rodzin, Pracownią Podróży, pismem mieszkańców Osiedla Przyjaźń „Jelonek” oraz Grupą Odkrywkową Osiedla Przyjaźń zapraszamy na wszystkie wydarzenia towarzyszące WYMIANIE KSIĄŻEK:

-> (sala widowiskowa)
13:30 – 17:30 Wymiana książek, gra na temat osiedla „Przyjaźń”
14:30 Debata o czytelnictwie w perspektywach szwedzkiej, ogólnopolskiej i lokalnej
-> (sala tulipanowa – atrakcje dla dzieci)
13:30 – 16:00 czytanki i zajęcia plastyczne
16:00 – 17:30 zajęcia inspirowane podróżami

Zasady Wymiany książek w skrócie: przynieście do 10 książek, bez starych podręczników, katalogów etc., książki wydane przed 1995 wymieniamy na wydane przed 1995, nowsze – na wszystkie. Będą osobne stoliki na wymianę książek podróżniczych oraz dla dzieci.

W zapewnieniu sprawnego przebiegu imprezy będą nas wspierać harcerki i harcerze ze Szczepu 321 Warszawskich Drużyn Harcerskich i Gromad Zuchowych „Infinitas”.

13 marca / nd
13:30

wstęp wolny
Ikona telefonu
Skip to content