Relaksacja w wibracjach mis dźwiękowych i gongu

13 sierpnia / czw
17:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny, obowiązują zapisy

Dźwięki towarzyszą nam przez całe nasze życie. Większość z nas ma swoje ulubione melodie, przy których relaksuje się i odpoczywa. Jedne pozwalają nam się wyciszyć, inne wrócić pamięcią do miłych dla nas chwil i emocji, a jeszcze inne poprawiają nastrój i motywują do działania.

Dźwięki mis i gongów to znana od starożytności muzyka działająca na wszystkie zmysły – regulując ciało, umysł, duszę i aurę. Misy generują dźwięki wywołujące głęboki stan relaksu, ponieważ generują tę samą długość fal, co fale mózgowe, które wywołują uczucie odprężenia.

Prowadząca: Teresa Cybotor – propagatorka naturalnych rozwiązań wsparcia zdrowia między innymi za pomocą aromaterapii, łagodnego dotyku, energii, dźwięków i wibracji mis.

Prosimy przynieść swoje maty i ewentualnie koc/poduszkę.

Wstęp wolny. Obowiązują zapisy przez formularz.
W wydarzeniu może wziąć udział max. 8 osób. Jest ono zorganizowane zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla Domów, ośrodków i centrów kultury.

formularz zapisu

Zapisz się, Potwierdź na email zgłoszenie. Tylko Potwierdzone Zgłoszenie jest akceptowane. W razie wątpliwości proszę o kontakt

13 sierpnia / czw
17:00
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”
ul. Rozłogi 18
wstęp wolny, obowiązują zapisy
Ikona telefonu
Skip to content