Spotkania z pantomimą: Wombat nie śpi

29 maja / nd
11:00

wstęp wolny

Fundacja Sztuka Ciała ma przyjemność serdecznie zaprosić na pierwszy spektakl z cyklu ?Spotkania z Pantomimą? do Bemowskiego Centrum Kultury przy ulicy Górczewskiej 201. W niedzielę 29 maja o godzinie 11.00 zagramy nasz spektakl dla dzieci ?Wombat nie śpi?. Będzie to wspaniała zabawa zarówno dla dzieci jak i rodziców!

Wiecie gdzie jest kraina Jaśniejącej Bieli? My też nie wiemy, ale z całą pewnością żyją tam Wombat i jego Mała Przyjaciółka. Otoczenie jest bezpiecznie znajome: siup-wyrko, dyndołyżki, grzebioszczotka i prysznicarium. Jednak wykonywane dzień po dniu czynności bywają niestety nieznośnie powtarzalne. Jak by tu przyprawić rumieńce codzienności? Przypadkiem, tuż obok czai się tajemniczy świat Czerwonej Wieży pełen fascynujących przedmiotów, służących nie-wiadomo-czemu?

Spektakl powstał z pragnienia zapewnienia niezwykłych doznań teatralnych dzieciom w wieku 1-5 lat, które w specyficzny sposób patrzą na świat. Po przedstawieniu widzowie zostaną zaproszeni do zabawy w sensorycznie zbudowanej scenografii.

Projekt jest finansowany ze środków m.st. Warszawy, Dzielnicę Bemowo.

 

29 maja / nd
11:00

wstęp wolny
Ikona telefonu
Skip to content