Take Six – sześć lat e-miesięcznika JazzPRESS

18 marca / sb
19:00
Sala Widowiskowa Bemowskiego Centrum Kultury
Szkoła Podstawowa nr 82, ul. Górczewska 201
wstęp wolny

Fundacja EuroJAZZ i Bemowskie Centrum Kultury zapraszają na jubileuszowy koncert z okazji szóstej rocznicy istnienia e-miesięcznika JazzPRESS. Zgodnie z misją Fundacji koncerty te mają charakter popularyzacji jazzu: promocji ciekawych zjawisk w młodym polskim jazzie i prezentację mistrzów. W zeszłym roku wystąpili Kamil Piotrowicz Sextet i Atom String Quartet.

W tegorocznym koncercie wezmą udział: Klara Cloud & The Vultures – zespół założony przez wokalistkę Sylwię Zasempę, złożony z nagradzanych na wielu festiwalach i konkursach muzyków: Mateusza Gawędy, Bartosza Dworaka, Adama Tadla i Piotra Budniaka. Zespół prezentuje nurt folk jazzu, łącząc tradycyjną polską muzykę ludową z jazzowymi harmoniami i improwizacjami.

Gwiazdą wieczoru będzie koncert legendy, jednego z najważniejszych muzyków w historii polskiej muzyki – saksofonisty Zbigniewa Namysłowskiego i jego kwintetu, w skład którego wchodzą Jacek Namysłowski, Sławomir Jaskułke, Sebastian Kuchczyński i Michał Kapczuk. W wykonaniu Zbigniew Namysłowski Quintet usłyszymy materiał z jego ostatniego krążka „Polish jazz YES!” będącym w dużej mierze ukłonem w stronę tradycji muzyki ludowej.

Koncerty będą transmitowane on-line w RadioJAZZ.FM, a towarzyszyć im będzie wystawa zdjęć Piotra Gruchały.

18 marca / sb
19:00
Sala Widowiskowa Bemowskiego Centrum Kultury
Szkoła Podstawowa nr 82, ul. Górczewska 201
wstęp wolny
Ikona telefonu

Wpisanie się do newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych Bemowskiego Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy, zwanego dalej BCK drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1030). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy z siedzibą w Warszawie (01-459) przy ulicy Górczewskiej 201, które jest Administratorem podanych przeze mnie danych osobowych w celu otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK. Ponadto BCK informuje:Dane podane przez Pana/Panią będą przechowywane do czasu wycofania zgody. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania (sprostowania), usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.Posiada Pan/Pani prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Posiada Pan/Pani prawo do przenoszenia danych. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.W razie pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu z wyznaczonym przez Administratora Inspektorem Ochrony Danych (IOD) pod adresem: ochronadanych@bemowskie.pl Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przekazywane w celu obsługi newslettera upoważnionym pracownikom Administratora i firmie FreshMail Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie (31-406) przy ulicy 29 listopada 155 c; NIP: 6751496393, Regon 123040091, KRS 0000497051 . Pana/Pani dane nie podlegają zautomatyzowanym decyzjom (dane nie są profilowane). Podanie BCK danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych BCK.Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016, z późn. zm.) stosowane od 25 maja 2018 roku.

FreshMail.pl