„Visible mending”- dawniej dziura, teraz ozdoba

29 marca / śr
18:00-20:00
Sue Anne Art Studio, ul. Kruszyńska 31
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona

Podczas warsztatów z cyklu „Eko? Zrób to sam!” zastanowimy się, jak przedłużyć lub wzbogacić życie naszych ubrań i akcesoriów – kosmetyczki, worki, materiałowe torebki, rękawiczki itp.

Zapraszamy do przyniesienia rzeczy, w których powstały dziury czy przetarcia. Poznamy techniki naprawiania i ozdabiania tak, aby ubrania lub akcesoria mogły nam jeszcze posłużyć mimo uszkodzeń i przy okazji cieszyć oko.

Porozmawiamy też o tym, dlaczego warto kupować trwalsze ubrania, na co zwracać uwagę przy zakupie i jak dbać o szczególnie delikatne rzeczy.

Można przynieść: przetarte kurtki, dziurawe spodnie, spódnice, sweterki, czapki, szaliki, rękawiczki, kosmetyczki czy materiałowe torby.

Warsztaty prowadzi Anna Lasik, założycielka pracowni artystycznej Sue Anne Art Studio na warszawskim Bemowie. Prowadzi warsztaty artystyczne: krawieckie, decoupage, rysunek, malarstwo, tkactwo, wyszywanie ręczne. Artysta plastyk – należy do Związku Polskich Artystów Plastyków w sekcji Tkaniny, nauczyciel w liceum i akademicki. Jej Pracownia znajduje się na stronie Polskiego Stowarzyszenia Zero Waste, promując naprawę zamiast kupowania nowych produktów.

Gospodynią cyklu jest Małgorzata Zawilska – Rospędek, autorka bloga „inżynier w zielonych okularach” która inspiruje do bardziej ekologicznego stylu życia.

Warsztaty organizowane są w ramach Budżetu Obywatelskiego.

formularz zapisu

Zapisz się, Potwierdź na email zgłoszenie. Tylko Potwierdzone Zgłoszenie jest akceptowane. W razie wątpliwości proszę o kontakt

29 marca / śr
18:00-20:00
Sue Anne Art Studio, ul. Kruszyńska 31
wstęp wolny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona
Ikona telefonu
Skip to content