Warsaw Summer Jazz Days na Bemowie: Maisha oraz Lounge Ryszards i Tricphonix

29 czerwca / sb
18:00
Amfiteatr Bemowo
ul. Raginisa róg Kryształowej
wstęp wolny

Podczas bemowskiej odsłony największego jazzowego festiwalu w Polsce wystąpią Maisha, Lounge Ryszards i Tricphonix.

Maisha to sześcioosobowy zespół, prowadzony przez Jake?a Longa. To kolejny efekt niespotykanego fermentu na brytyjskiej scenie jazzowej, z jakim mamy do czynienia od kilku lat. W 2016 roku zespół wydał swoją pierwszą EP-kę ?Welcome To A New Welcome?, zaś pod koniec roku ubiegłego debiutancki album ?There is A Place?. Muzyka zespołu to niezwykły koktajl takich stylów afrobeat, hip-hop, soul i spiritual jazz.

Lounge Ryszards piszą o sobie tak: ?LOUNGE RYSZARDS ? zespół legenda. Faktem jest, że nie gra muzyki łatwej, można zaryzykować, że nie gra muzyki w ogóle (hehehe). Ich mózgi połączone są intergalaktyczną pępowiną z macierzą kosmicznego groove?u. Lounge Ryszards ryją banie! POZDRO!?.

Z kolei Tricphonix istnieje 10 lat. Jest to zespół, który wydał dwie, autorskie płyty i po niezliczonych koncertach oddał się kilkuletniej medytacji, która pochłonęła muzyków do tego stopnia, że zapomnieli o tak istotnym jubileuszu i jego obchodach. W efekcie świętuje z dwu letnim opóźnieniem. Teraz w nowym składzie powraca, nagrywa nową płytę i rozpoczyna trasę koncertową.

29 czerwca / sb
18:00
Amfiteatr Bemowo
ul. Raginisa róg Kryształowej
wstęp wolny
Ikona telefonu
Skip to content